Gdyby mił
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.03.2011
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.03.2011
Nowosci
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać,
a łzy wskrzeszać, byłbyś jeszcze z nami"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 11.III.2011 r. zmarł opatrzony sakramentami św. mój kochany Mąż, nasz Tatuś, Teść, Dziadek, Brat, Szwagier, Wujek i Kuzyn
ś.p. ROMAN ROGIEWICZ
lat 76
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 18.III.2011 r. o godz. 11.15 wystawieniem ciała w kaplicy przy kościele p.w. Chrystusa Króla.
Wyprowadzenie ciała nastąpi o godz. 12.00 do kościoła p.w. Chrystusa Króla, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna.
Po Mszy św. pogrzeb odbędzie się na cmentarzu przy ul. Antczaka.
pogrążona w smutku
Żona z Rodziną
Autobus zostanie podstawiony przed kościołem po mszy św.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia