Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.02.2010
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.02.2010
Express Bydgoski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 2 lutego 2010 roku zasnęła w Bogu nasza kochana Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia Śp. STEFANIA ORCZYKOWSKA
lat 69
Msza św. żałobna odprawiona zostanie w sobotę 6 lutego br. o godz. 8:00 w kościele p.w. św. Wojciecha przy ul. Kanałowej 6.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 11:00 na cmentarzu komunalnym przy ul. Kcyńskiej w Bydgoszczy.
W smutku pogrążona
Córka z Rodziną i Syn
Prosimy o nieskładanie kondolencji
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia