Bardzo ko
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.12.2011
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.12.2011
Express Bydgoski
„Bardzo kochana Krystyno żegnamy Cię w wielkim bólu. Żyłaś, troszczyłaś się o wszystkich. Byłaś dla nas poświęcenia, miłości i dobra obrazem. Odeszłaś do domu Ojca, ponieważ jesteś jego własnością.”
Tak Cię żegnają siostra Klara z synem Waldkiem, jego Żoną i Rodziną
śp. KRYSTYNA WESOŁEK
Pogrzeb poprzedzony mszą św. żałobną odbędzie się we wtorek 27 grudnia br. o godz. 12.00 na cmentarzu parafii św. Trójcy (Jary) przy ul. Lotników w Bydgoszczy.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia