PODZIĘKOWA
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.03.2010
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.03.2010
Express Bydgoski
PODZIĘKOWANIE
za wspaniałą opiekę medyczną kierownikowi Kliniki i Katedry Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej Państwowego Szpitala Klinicznego im. A. Jurasza w Bydgoszczy- profesorowi Stanisławowi Dąbrowieckiemu, lekarzom: dr Stanisławowi Prywińskiemu, dr Wojciechowi Szczęsnemu, dr Włodzimierzowi Gniłce, dr Pierścińskiemu, dr Adrianowi Reślińskiemu oraz całemu personelowi lekarskiemu i pielęgniarskiemu, a także pracownikom obsługi składa wdzięczna pacjentka- Alicja Beksa.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia