Serdecznie
This was published in the following publications on 14.01.2011:
Nowosci
This was published in the following publications on 14.01.2011:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Wszystkim, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej mojego kochanego Męża, Brata, Wujka i Kuzyna
śp.
Aleksandra Szczypek
Księdzu z parafii Św. Jakuba Apostoła, Krewnym, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom, za wspólną modlitwę, złożone wieńce, wiązanki, za okazaną pomoc i współczucie, uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku oraz Zakładowi Pogrzebowemu "SOTOR" za godną obsługę ceremonii pogrzebowej.
ŻONA Z RODZINĄ
End of content
No more pages to load