DZIĘKUJEMY
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.09.2010
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.09.2010
Nowosci
DZIĘKUJEMY
Wszystkim, którzy złożyli kondolencje, wieńce i kwiaty, uczestniczyli we Mszy świętej i ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku
ś.p
WANDY KOWALIK
rodzinie, krewnym, przyjaciołom, znajomym, sąsiadom, współpracownikom z wszystkich organizacji, fundacji, stowarzyszeń i instytucji oraz Prezydentowi Miasta Torunia Michałowi Zaleskiemu
serdeczne podziękowania składają
Dzieci
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia