Gdyby mił
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.10.2011
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.10.2011
Nowosci
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać,
a łzy wskrzeszać, Byłabyś z nami"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 20 października 2011 roku odeszła od nas nasza kochana Mama, Siostra, Ciocia i Przyjaciółka
śp.
MAŁGORZATA BESZCZYŃSKA
lat 48
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w sobotę, 22 października 2011 roku o godz. 12.15 pożegnania Zmarłej w kaplicy przy kościele p.w. Chrystusa Króla. O godz. 13.00 w kościele p.w. Chrystusa Króla zostanie odprawiona Msza Święta żałobna. Po Mszy Świętej ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Antczaka ( od parkingu ).
Pogrążone w smutku
DZIECI
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia