Jerzego Wypich
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.08.2012
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.08.2012
Express Bydgoski
""Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma." Wisława Szymborska"
21 sierpnia 2012 roku mija rok od śmierci
śp. Jerzego Wypich
Msza św. w Jego intencji odbędzie się 26 sierpnia 2012 roku o godz. 11.30 w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Samsiecznie.
O czym zawiadamia Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia