Z wielkim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.08.2009
Kurier Lubelski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.08.2009
Kurier Lubelski
Z wielkim żalem i smutkiem żegnamy śp. Grażynę Księską Nauczycielkę z IV Liceum Ogólnokształcącego im. Stefanii Sempołowskiej w Lublinie. Rodzinie i Bliskim składamy wyrazy najgłębszego współczucia. Dyrekcja, pracownicy, rodzice i uczniowie.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia