Śpieszmy
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.10.2011
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.10.2011
Express Bydgoski
„Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą. Żeby nie widzieć naprawdę zamykają oczy.
Kochamy wciąż za mało i stale za późno."
Ks. J. Twardowski
SERDECZNE PODZIĘKOWANIA
Wszystkim, którzy okazali nam wiele życzliwości, duchowego wsparcia i odprowadzili na miejsce
wiecznego spoczynku
śp.
TOMASZA ADAMCZAKA
Rodzinie, wszystkim Kolegom i Przyjaciołom oraz Sąsiadom i Znajomym
za modlitwę, złożone wieńce i kwiaty
Szczególne podziękowania dla Zakładu Pogrzebowego „Nero-Falkowski"
Żona z Dziećmi i Rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia