Ty byłaś
This was published in the following publications on 07.01.2010:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 07.01.2010:
Express Bydgoski
"Ty byłaś miłością, ciepłem, światłem jak słońce na niebie.
Zasnęłaś, zrobiło się zimno, ciemno - brak nam Ciebie ...."
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 01.01.2010 r. odeszła nagle moja najukochańsza Żona i nasza wspaniała Mamusia
śp. mgr AGNIESZKA PAWLICKA
z domu Pietrzak
lat 31
Pogrzeb poprzedzony mszą św. odbędzie się dnia 09.01.2010 r. o godz. 11.00 na cmentarzu parafialnym Św. Józefa przy ulicy Toruńskiej.
Pogrążeni w smutku Mąż Maciej, Córka Wiktoria i Syn Kacper
End of content
No more pages to load