Już nigdy
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.05.2011
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.05.2011
Express Bydgoski
"Już nigdy nie będzie jak dawniej ...
Wspomnienia są jedynie echem minionego szczęścia,
Pozostaje bezmiar smutku i tęsknota."
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia
7 maja 2011 roku odeszła nasza kochana Mamusia, Córka, Siostra, Szwagierka i Ciocia
śp. EWA RANIECKA
z domu Jędrzejewska
lat 50
Msza św. żałobna odprawiona zostanie w czwartek 12 maja br. o godz. 9.00 w Bazylice
pw. Św. Wincentego a' Paulo - Al. Ossolińskich 2.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.15 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej w Bydgoszczy.
W smutku pogrążeni
Dzieci Sylwia i Robert, Rodzice,
Siostra Marzena i Danka z Mężem
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
R.Lipski
11 l