Żyłaś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.07.2010
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.07.2010
Express Bydgoski
"Żyłaś dla nas, kochałaś nas wszystkich,
Cicho usnęłaś, dziś Cię już nie ma, choć wczoraj byłaś, odeszłaś w wieczną dal, zostałaś w naszych sercach tęsknotę, boleść i żal.
Gdyby miłość mogła uzdrowić, a łzy wskrzesić byłabyś wśród nas."
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 20.07.2010 r. zasnęła w Bogu moja kochana Żona, nasza Mamusia, Teściowa, Babcia, Córka i Synowa
śp.
EWA SZESZYCKA
z domu SADOKIERSKA
LAT 57
Pogrzeb odbędzie się dnia 24.07.2010 r. o godz. 13.45 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej w Bydgoszczy.
Pogrążona w smutku Rodzina.
Prosimy o nieskładanie kondolencji.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia