Odszedłeś
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.01.2012
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.01.2012
Nowosci
"Odszedłeś cicho i bez pożegnania, jak Ktoś, Kto nie chce swym odejściem smucić, jak Ktoś, Kto wierzy w chwili rozstania, że ma niebawem z dobrą wieścią wrócić"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 23 stycznia 2012 roku zmarł mój kochany Mąż, nasz Tata, Brat, Zięć, Szwagier i Wujek
śp.
Tadeusz Różycki
lat 59
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w piątek, 27 stycznia 2012 roku o godz. 11.15 pożegnaniem Zmarłego w dolnym kościele p.w. Św. M.M. Kolbego na Skarpie.
O godz. 12.00 w górnym kościele p.w. Św. M.M. Kolbego zostanie odprawiona Msza Święta żałobna.
Po Mszy Świętej ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Gałczyńskiego (przy kościele Polsko Katolickim).
Pogrążona w smutku ŻONA Z RODZINĄ
Bus zostanie podstawiony po Mszy Świętej przy kościele.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia