Tęskno nam
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.03.2012
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.03.2012
Express Bydgoski
Tęskno nam i smutno bez Ciebie Nie przyjdziesz już do nas,lecz my do Ciebie PODZIĘKOWANIA wszystkim,którzy w tak bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal,okazali wiele serca,duchowego wsparcia,współczucia i życzliwości oraz wzięli liczny udział we mszy świętej odprowadzając na miejsce wiecznego spoczynku ukochanego Syna świętej pamięci Grzegorza Szubę a w szczególności księdzu Piotrowi Reszce,rodzinie, sąsiadom i znajomym oraz Fordońskiem zakładowi pogrzebowemu panu Markowi Pawłowskiemu za profesjonalną obsługę ceromonii pogrzebowej.Z całego serca dziękują RODZICE
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia