Serdeczne
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.02.2011
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.02.2011
Express Bydgoski
Serdeczne podziękowania składamy Wszystkim, którzy w dniu 9 lutego 2011 r. uczestniczyli w uroczystościach pogrzebowych
śp. EDMUNDA ANDRZEJCZAKA
Bóg zapłać ks. Prałatowi Henrykowi Berce, ks. Prałatowi Władysławowi Mielcarkowi, ks. Krzysztofowi Redlakowi za wygłoszone Słowo Boże, Wszystkim Kapłanom, którzy koncelebrowali Mszę św., Przedstawicielom Akcji Katolickiej parafii pw. Chrystusa Króla w Bydgoszczy, Delegacji z Firmy Budrem, Rodzinie, Sąsiadom, Przyjaciołom. Bóg zapłać Wszystkim za modlitwę, kwiaty, za obecność oraz wszelkie wyrazy życzliwości.
Serdeczne słowa wdzięczności, za opiekę medyczną i serce, kierujemy do pani doktor Anny Jachalskiej ze Szpitala im. Biziela, pani doktor Agaty Kalickiej i pani Anny Olszak z Hospicjum im. Księdza Jerzego Popiełuszki w Bydgoszczy.
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia