Spieszmy
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.01.2010
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.01.2010
Express Bydgoski
"Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą, żeby widzieć naprawdę zamykają oczy kochamy wciąż za mało i stale za późno."
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 05.01.2010 r odeszła od nas moja kochana Żona, Mama, Teściowa i Babcia
śp. Teresa Grzegorek
z domu Banach
lat 58
Pogrzeb odbędzie sie dnia 08.01.2010 r. o godz. 9.15 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej w Bydgoszczy
Pogrążona w smutku Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia