Żyłaś dla
This was published in the following publications on 19.11.2010:
Nowosci
This was published in the following publications on 19.11.2010:
Nowosci
"Żyłaś dla nas i dla drugich,
kochaliśmy Cię wszyscy"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 18.11.2010r. zmarła moja kochana Żona, nasza Mamusia, Teściowa, Babcia, Siostra, Ciocia, Kuzynka, Szwagierka i Bratowa
Ś.P.
Elżbieta Bierzyńska
lat 70
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 22.11.2010r. o godz. 12.15 wystawieniem ciała w kaplicy przy kościele pw. M.M.Kolbe (Rub.III) ul. Wyszyńskiego. Msza św. żałobna odprawiona zostanie o godz. 13.00 w kościele. Po mszy św. pogrzeb odbędzie się na C.C.K. ul. Grudziądzka 192.
Pogrążony w smutku
Mąż, Córki i Rodzina.
Autobus zostanie podstawiony przed kościołem po mszy św..
End of content
No more pages to load