Żyłaś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.12.2010
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.12.2010
Express Bydgoski
"Żyłaś dla nas i dla innych. Pamięć po Tobie wiecznie żywa pozostanie w naszych sercach"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 17.12.2010 r. zasnęła w Bogu nasza kochana Mamusia, Teściowa, Babcia i Prababcia
śp.
Jadwiga Babik
Msza św. żałobna odbędzie się dnia 21.12.2010 r. o godz. 8.00 w kościele św. Piotra i Pawła. Pogrzeb odbędzie się o godz. 14.30 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej.
W smutku pogrążona Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia