Serdecznie
This was published in the following publications on 16.08.2011:
Nowosci
This was published in the following publications on 16.08.2011:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Wszystkim, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej mojego najukochańszego Męża, Tatusia, Syna, Brata, Szwagra i Wujka
ś.p.
JAROSŁAWA FABISZEWSKIEGO
Krewnym, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom, lekarzom, Pielęgniarkom i Pracownikom Oddziału Płucnego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu za wspólną modlitwę, złożone wieńce, wiązanki, za okazaną pomoc i współczucie oraz uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku
Żona z Dziećmi i Rodziną
End of content
No more pages to load