Z przejęci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.05.2011
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.05.2011
Nowosci
Z przejęciem i bólem przyjęliśmy przedwczesną śmierć
śp. LUCJANA BRONIEWICZA
Dyrektora Planetarium im. prof. W. Dziewulskiego w Toruniu
Był wielką osobowością, kochał Toruń i wiernie służył naszemu miastu, był autorytetem w środowisku kulturalnym, turystycznym, naukowym i społecznym Torunia. Stworzył fenomen toruńskiego Planetarium. Oddał nieocenione zasługi dla miasta. Utraciliśmy wiernego Przyjaciela, oddanego Kolegę i szlachetnego Obywatela.
W imieniu Rady Miasta Torunia przekazuję pogrążonej w żałobie Rodzinie wyrazy najgłębszego współczucia i jedności w bólu.
MARIAN FRĄCKIEWICZ
Przewodniczący Rady Miasta Torunia
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia