Pełni smut
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.01.2010
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.01.2010
Express Bydgoski
Pełni smutku i żalu przyjęliśmy wiadomość o nagłej śmierci
naszej Koleżanki,
nauczycielki języka polskiego,
AGNIESZKI PAWLICKIEJ
Zapamiętaliśmy Cię Agnieszko jako wesołą Babcię w przedstawieniu "Czerwony Kapturek" czy Królewnę w "Kopciuszku". Szukałaś młodych talentów wśród dzieci niepełnosprawnych i potrafiłaś sprawić, że czuły się wyjątkowe. Byłaś zawsze pogodna, życzliwa, zaangażowana całym sercem w swoją pracę.
Każdą wolną chwilę z ogromnym oddaniem i miłością poświęcałaś swoim małym serduszkom Wiktorii i Kacperkowi oraz mężowi Maciejowi.
Kochałaś życie, lubiłaś się śmiać i bawić.
Taką będziemy Cię zawsze pamiętać.
Koleżanki i Koledzy ze Szkoły Podstawowej nr 25, Gimnazjum nr 38 i XXI LO w Bydgoszczy.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia