Krzysztof Pawlik
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.09.2012
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.09.2012
Express Bydgoski
"Był taki Ktoś, kogo nie zastąpi nikt Był taki dzień lecz nie skończył się jak wszystkie dni Był taki list, który nie zawierał słów Był taki Ktoś, kto nie wróci nigdy już"
13 września, trzy lata temu odszedł do lepszego świata nasz ukochany Syn i Brat, niezastąpiony Wnuk i Tatuś
śp. Krzysztof Pawlik
Msza święta odbedzie się 13.09.2012 r. o godz. 18.30 w kościele Matki Bozej Królowej Męczenników przy ul. Bołtucia. Krzysiu, żyjesz w naszych sercach i pamięci już na zawsze.
Kochający Rodzice, Brat, Dziadkowie i Córeczka
Mija kolejny okaleczony rok, Jaki balsam położyć na ranę, Może Twe imię w wieczność zabrane
13 IX mijają 4 bolesne lata, gdy odszedł do wieczności nasz ukochany Syn, Wnuk, Brat i Tatuś
śp. Krzysztof Pawlik
Msza święta odbędzie się 13 IX o godz. 8.30 w Sanktuarium Królowej Męczenników ul. Bołtucia. Tych, którzy kochają i pamiętają Krzysia prosimy o modlitwę i wspomnienie.
Rodzice, Dziadkowie, Brat z Żoną i Córeczka
Nie zdążyłam zmienić biegu Twoich marzeń, zabrać bólu z Twoich dłoni. Nie zdążyłam przyjść w poniedziałek, poniedziałku już nie było.Patrzę w Niebo,a tam cisza. Nikt nie woła o pomstę.Nawet Anioł nie chce ze mną gadać,szepnął tylko do ucha:On spokojnie śpi, nie przeszkadzaj.Nie zdążyłam szepnąć Tobie, że na sen jeszcze za wcześnie.
13.09. mija 5 bolesnych lat jak zasnął na wieczny czas Nasz Ukochany i Niezastąpiony Syn, Brat, Wnuk i Tatuś
śp. Krzysztof Pawlik
Msza św. za spokój duszy Krzysia odbędzie się 13.09. o godz. 8.30 w Sanktuarium Królowej Męczenników.
"Nie całkiem umarłem,wszak ptaki śpiewają o duszach bez ciała,co wiecznie kochają,to ja teraz jestem z mrokiem i świtem, kwiatem,co chłodną ziemię przebija i księżyca srebrnym pyłem,ciągle się odradzam i ciągle przemijam"
Krzysiu - jesteś w każdej minucie naszego życia na zawsze.
Nie zdążyłam zmienić biegu Twoich marzeń,zabrać bólu z Twoich dłoni. Nie zdążyłam przyjść w poniedziałek, poniedziałku już nie było.Patrzę w Niebo,a tam cisza.Nikt nie woła o pomstę.Nawet Anioł nie chce ze mną gadać,szepnął tylko do ucha:On spokojnie śpi nie przeszkadzaj.Nie zdążyłam szepnąć Tobie,że na sen jeszcze za wcześnie.
13.09.mija 5 bolesnych lat jak zasnął na wieczny czas Nasz Ukochany i Niezastąpiony Syn,Brat,Wnuk i Tatuś
śp. Krzysztof Pawlik
Msza św. za spokój duszy Krzysia odbędzie się 13.09. o godz. 8.30 w Sanktuarium Królowej Męczenników.
"Nie całkiem umarłem,wszak ptaki śpiewają o duszach bez ciała,co wiecznie kochają,to ja teraz jestem z mrokiem i świtem, kwiatem,co chłodną ziemię przebija i księżyca srebrnym pyłem,ciągle się odradzam i ciągle przemijam"
Krzysiu - jesteś w każdej minucie naszego życia na zawsze.
"Na równi z żebrakiem są moje marzenia.
On prosi o wsparcie, a ja o wspomnienia
Bo chcę pamiętać wszystko i wszędzie
Bo Byłeś, Jesteś i Będziesz."
13 września mija 6 smutnych lat jak odszedł do wieczności nasz Ukochany i Niezapomniany Syn, Brat, Wnuk i Tatuś.
śp.Krzysztof Pawlik
Msza święta w intencji Krzysia odbędzie się w Sanktuarium Królowej Męczenników 13 września o godzinie 13.00
Krzysiu nasze serca są zawsze przy Tobie, bardzo tęsknimy.
Rodzice, Brat, Dziadkowie, Córeczka.
[ Róża]
A kiedy odejdę, pamiętaj o mnie.
A kiedy odejdę nie zapomnij mnie.
A kiedy odejdę i tak będę przy Tobie,
Będę zawsze i w pogodę i w deszcz.
13 września mija siedem bolesnych lat, jak odszedł od nas najukochańszy i niezapomniany Syn, Brat, Wnuk i Tatuś
Ś+P
Krzysztof Pawlik
Msza św. za spokój duszy Krzysia odbędzie się 13 września o godz. 8.30 w Sanktuarium Królowej Męczenników.
Krzysiu, kochamy Ciebie i pamiętamy o Tobie na wieczny czas, zawsze Jesteś przy nas.
Rodzice, Brat z Żoną, Córeczka, Dziadkowie
Twoja młodość niedokończona,
Twoja młodość onieśmielona,
w leśnych ścieżkach zagubiona,
krótka jak pierwszy sen…
Twoja młodość niewygadana,
Twoja młodość jak noc nieznana,
dźwigająca od kołyski szary tren…
Dziewięć smutnych lat nie ma z nami
naszego ukochanego i niezastąpionego
Syna, Brata, Tatusia i Wnuka
ś+p
Krzysztofa Pawlika
Msza św. za spokój duszy Krzysia
odbędzie się w rocznice śmierci, 13 września 2018 roku
o godz. 8.30 w Sanktuarium Królowej Męczenników.
Kochamy, Tęsknimy, Pamiętamy
Rodzice, Brat z Bratową, Córeczka i Dziadkowie
Z jasnymi skrzydłami motyla
W świat biegł po kwietnej błoni
Całe Jego życie to chwila
Lecz jakże długi żal po Nim.
13 września mija 10 trudnych lat,
jak zniknął nam z oczu, ale nigdy z serca
nasz ukochany i nieodżałowany
Syn, Brat, Wnuk i Tatuś
ś+p
Krzysztof Pawlik
Kto raz trzymał w ramionach Anioła,
Kochać nie przestanie i zapomnieć nie zdoła.
Dziękujemy Ci Krzysiu za miłość,
radość, łzy i wspólny czas, który nam podarowałeś.
Kochający Rodzice,
Brat z Bratową,
Dziadkowie i Córeczka
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
M.K
6 l
7 l
9 l
10 l
10 l
Mama śp.Wiesia i Roberta Walas
11 l
dorota grzywacz
11 l
ŻAL
11 l
ala mama aniołka KUBUSIA
13 l
ala mama aniołka KUBUSIA
13 l