Spieszmy
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.08.2010
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.08.2010
Express Bydgoski
"Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą, żeby widzieć naprawdę zamykają oczy.
Kochamy wciąż za mało i stale za późno ..."
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 11.08.2010 r. odszedł od nas mój najukochańszy Mąż, nasz kochany Tata, Teść, Dziadek, Zięć, Szwagier i Wujek
śp. Henryk Misiek
lat 85
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 28.08.2010 r. o godz. 7.30 w kościele NSPJ przy Placu Piastowskim.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13.00 na cmentarzu NSPJ przy ul. Ludwikowo.
W smutku pogrążona Żona, Syn i Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia