Odszedł do
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.05.2011
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.05.2011
Nowosci
Odszedł do wieczności
śp. Lucjan Broniewicz
Dyrektor Planetarium w Toruniu
Zawsze widziałem w Nim dobrego i uczciwego człowieka. Nigdy nie odmawiał swojej pomocy, a dla Torunia i jego mieszkańców gotów był oddać cały swój czas. Emanował ciepłem i życzliwością. Podziwiałem Jego wiedzę i patriotyzm, które łączył z troską o swoich najbliższych oraz zabiegami o pomyślność Torunia i dzieła swojego życia: Planetarium. Utraciłem oddanego Kolegę i mądrego doradcę z Rady Prezydenckiej. Stratę poniósł cały Toruń. Jego miejsca nikt nie jest w stanie zastąpić.
Pani Annie i synowi Jakubowi oraz krewnym i przyjaciołom Lucjana przekazuję słowa najgłębszego współczucia. Dzielę z Wami boleść i ciężar żałoby.
Drogi Lucjanie: Niech miejsce w Domu Pana będzie dla Ciebie wytchnieniem po trudach ziemskiego żywota!
Prezydent Miasta Torunia
Michał Zaleski
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia