Robert Nowicki

This was published in the following publications on 19.02.2013:
Express Bydgoski

Tęsknota otulona ciszą... Łzy kapią spod powiek... Bez Ciebie Robercie, tak trudno żyć... A serca nasze wiecznie w żałobie...

W piątą rocznicę śmierci Naszego Ukochanego Syna, Brata, Szwagra i Wujka

śp. ROBERTA NOWICKIEGO

Odprawiona zostanie w intencji Zmarłego msza św. w dniu 20 lutego br. o godz. 18.00 w parafii pw. Zmartwychwstania Pańskiego przy al. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Bydgoszczy. Prosimy o modlitwę i chwilę zadumy

Rodzice i Siostra z Rodziną

Nasz żal, ból i smutek nie przeminie nigdy.

Beach

„Nie da się skleić serc złamanych
Nie można nagle przestać kochać
Gdy Ty odszedłeś... pustka pozostała
A pamięć o Tobie... to dla nas nadzieja”

W dziesiątą rocznicę,
jak odszedł w krainę ciszy,
Nasz Ukochany i Niezastąpiony Syn, Brat,
Szwagier i Wujek

ś+ p
Robert Nowicki

Za spokój duszy Roberta zostanie odprawiona
w dniu 20 lutego br. o godz. 18.00
msza św. w parafii pw. Zmartwychwstania Pańskiego
przy al. Stefana Kardynała Wyszyńskiego
w Bydgoszczy.

Rodzice i Siostra z Rodziną

„Radość minęła szybko... ból jest wieczny”

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
*☘️** ☀️**☘️** ☀️**☘️ * ** SYNKU UKOCHANY ** Tak trudno było świętować... Gdy zabrakło mi Ciebie Robercie... Dobrze że minęły... Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Wysyłam w przestrzeń...tam daleko ******* Bądź szczęśliwy razem ,z Aniołami ******* *☘️** ☀️**☘️** ☀️**☘️ * **** K.C.S.C.S. **** Twoja na zawsze mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
`````````` ❤️ ``````````,●,●, `````````,●,*,●, ````````,●,*,*,●, ```````,●,*,*,*,●, ``````,●,*,*,*,*,●, `````,●,*,*,*,*,*,●, ````,●,*,*,*,*,*,*,●​​, ,,,,,,,,,,❤️❤️,,,,,,​​,,,, Robercie Ukochany... W drugi Dzień Święta Bożego Narodzenia.❤️ Światełka mej wiernej miłości i nadziei***❤️ Zapalam Tobie Synku Ukochany*******❤️ I ślę do krainy wielkiej radości********❤️ ................❤️❤​​️❤️❤️❤️❤️❤️****❤️ Twoja mama❤️ i tata❤️

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩ *SYNKU UKOCHANY* Smutny 178-mc bez Ciebie... Tyle bólu ,żalu,tęsknoty i łez... Dlaczego to Ciebie spotkało...? Robercie Ty powinieneś Żyć !!! Brakuje mi Ciebie... A wspomnienia to za mało...! Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Ślę do Ciebie mój Aniołku ******* Do lepszego świata wiecznej radości******* Kochałam,Kocham i Kochać będę :( :( ۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩ *ROBERCIE UKOCHANY* Twoja mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩ *SYNKU UKOCHANY* Robercie...​niedziel​a...20.11.​2022 rok... Smutna niedziela...to już 177-miesiąc... Kiedy mnie Opuściłeś...nas Opuściłeś... Tak mi smutno i serce ciągle krwawi... Dlaczego tak się stało...DLACZEGO TY ? SYNKU, to nie ta kolejność ...! Tylko mogę zapalać światełka mej miłości i nadziei******* I żyć pięknymi wspomnieniami******* A także przeglądać albumy z Twoimi fotkami... To wszystko za mało Robercie...:( :( Kocham Ciebie z każdym dniem więcej...:( :( ۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩ ***** K.C.S.C.S ***** Twoja na zawsze mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ **SYNKU UKOCHANY** Robercie dni mijają szybko... Tylko wspomnienia i ból pozostają... Otrzyj me łzy tęsknoty...i proszę wróć do mamy... Światełka mej wiernej miłości i nadziei... Ślę do serca Twego ...mój Robercie Ukochany... ♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ **SYNKU UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞ *SYNKU UKOCHANY* W ostatnim tygodniu sierpnia.... Zapalam Tobie Synku ******* Światełka mej wiernej miłości i nadziei ******* A cichy szept modlitwy,niech otuli Twoją Duszyczkę ******* Robercie tak bardzo tęsknię za Tobą .............. ✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞ ** K.C.S.C.S. NA ZAWSZE Twoja mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩ *SYNKU UKOCHANY* !74-ty miesiąc******* Kiedy Odszedłeś ******* Mam nadzieję ,że do lepszego Świata******* Jak tam jest ? Nie wiem ! A ja pełna bólu i tęsknoty :( :( Zapalam światełka mej wiernej miłości i nadziei Świadoma,że będziemy Razem....tylko kiedy ? Śpij w pokoju ciszy******* ۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩ ******* K.C.S.C.S.******* Twoja na zawsze mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ ** SYNKU UKOCHANY *** Dławi mnie cisza,rozrywa mą duszę.... Odsuwa ode mnie radość istnienia.... A ja tą drogą podążać muszę... By znaleźć Siebie - gdy Ciebie nie ma.... Światełka mej miłości i nadziei.. Dla Ciebie Robercie Ukochany... ♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ MÓJ SYNKU ...❤️❤️❤️❤️❤️ Twoja mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞ *SYNKU UKOCHANY* Robercie zapalam*** Poniedziałkowe światełka*** Mej wiernej miłości i nadziei*** I ślę do Ciebie Aniołku w niebie*** Kochałam...Kocham...​​Kochać będę.... Na zawsze...moje serce jest z Tobą... ✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞ *SYNKU UKOCHANY* Twoja mami

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
**❤️~❤️~❤️~❤️** *SYNKU UKOCHANY* W każdym uderzeniu serca, w każdym podmuchu wiatru, w każdej chwili Jesteś i Będziesz z nami, na zawsze i wszędzie. Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Tobie zapalam Robercie******* **❤️~❤️~❤️~❤️** ** KOCHAM I TĘSKNIĘ ** Twoja mami

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞ *SYNKU UKOCHANY* W promykach słońca... Zapalam Tobie Robercie... Światełka mej wiernej miłości i nadziei ******* Dlaczego Jesteś tak daleko...??? Dlaczego Synku ??? Wiem,że kiedyś będziemy razem ...tylko kiedy ? Kocham Ciebie całym matczynym sercem...:( ✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞ *SYNKU UKOCHANY* Twoja mama

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ **SYNKU UKOCHANY** W nowym tygodniu... Zapalam Tobie Robercie... Kolejne pełne mej miłości i nadziei******* Światełka ...otulone modlitwą ******* Śpij Syneczku w tym lepszym Świecie******* ♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ **SYNKU UKOCHANY** Twoja na zawsze mama

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞ *SYNKU UKOCHANY* Światełka w Wielką Sobotę ******* Tobie Robercie zapalam******* Na znak mej wiernej miłości i nadziei ******* Śpij moje serce Ukochane ******* ✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞ *SYNKU UKOCHANY* Twoja mama

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ *SYNKU UKOCHANY* Robercie,wtorkowe światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Tobie zapalam,mój na zawsze Kochany******* Śpij moje dziecko wyśnione...Śpij ******* ♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ *SYNKU UKOCHANY* Twoja mama

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Popołudniowe światełka... Mej wiernej miłości i nadziei******* Ślę do Ciebie mój Robercie ******* Kochałam...Kocham ...i Kochać będę... Jesteś na zawsze w mym sercu... ♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ **SYNKU UKOCHANY** Robercie dni mijają szybko... Tylko wspomnienia i ból pozostają... Otrzyj me łzy tęsknoty...i proszę wróć do mamy... Światełka mej wiernej miłości i nadziei... Ślę do serca Twego ...mój Robercie Ukochany... ♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ **SYNKU UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩ *SYNKU UKOCHANY* ROBERCIE ... Bez Ciebie ,cisza inaczej brzmi... Bez Ciebie,mój świat okryty żalem,tęsknotą,łzami Odliczam 5111-dni ,które mijają,bez Ciebie Odliczam 730 - tygodni ,które ranią me serce... Odliczam 168 - miesięcy,które w bólu trwają... Odliczam 14 - LAT ! ************** Wiem,że nikt nie przywróci mi CIEBIE :( Syneczku,zapalam smutne rocznicowe ... Światełka, pełne mej miłości i nadziei******* Z wiarą,że dotrą do Ciebie*************(​​*) Śpij mój Aniołku w tym dalekim Świecie... ۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩ *KOCHAM CIEBIE* *NA ZAWSZE******* Twoja mama

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
(♨️) + (♨️) + (♨️) + (♨️) ** SYNKU UKOCHANY ** Wieczorne światełka zapalam... Przepełnione moją wierną miłością i nadzieją***** Tobie Ukochany Robercie******* Gdzie Jesteś moje serce...gdzie...? Tęsknię za Tobą .... :( i łzy ronię... (♨️) + (♨️) + (♨️) + (♨️) ** SYNKU UKOCHANY ** Twoja mama

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
❤️♥ ❤️♥ ❤️♥ ❤️♥ ❤️ **SYNKU UKOCHANY** Odszedłeś Robercie... To nie był Twój czas... A dla mnie w miejscu ... Stanął czas... Odszedłeś z cząstką mnie... Wirtualne światełka ... Mej wiernej miłości i nadziei... Do nieba ślę *** do Ciebie mój Ukochany******* ❤️♥ ❤️♥ ❤️♥ ❤️♥ ❤️ **SYNKU UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
❤️☀◊☀❤️+++❤️☀◊☀❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Kocham Ciebie Synku... Całym matczynym sercem... Światełka mej wiernej miłości i nadziei... Tobie zapalam Robercie******* ❤️☀◊☀❤️+++❤️☀◊☀❤️ ** DLACZEGO TY ? ** Twoja mama

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
☀❤️❤️☀☀❤️❤️☀ ** MÓJ ROBERCIE ** Twoja młodość niedokończona... Twoja młodość onieśmielona... W leśnych ścieżkach zagubiona... Krótka jak pierwszy sen... Tyle planów Miałeś...do grobu je Zabrałeś... Synku teraz Jesteś wszędzie... Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Tobie zapalam Robercie...i ślę tam daleko******* ☀❤️❤️☀☀❤️❤️☀ ** MÓJ ROBERCIE ** Twoja mama

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
❤️☀❤️☀❤️☀❤️☀❤️ W dniu tak smutnym jak dzisiaj... " Dzień Dziecka Utraconego"... Zapalam Tobie Robercie,światełka mej wiernej miłości i nadziei... W moim sercu Byłeś ,Jesteś i Będziesz... Śpij mój Synku Ukochany******* ❤️☀❤️☀❤️☀❤️☀❤️ Twoja na zawsze mama

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
❤️☀◊☀❤️+++❤️☀◊☀❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Dałeś mi szczęście,lecz tak krótkie... Mieliśmy jeszcze tyle dobrych lat razem przeżyć... A stało się inaczej ! DLACZEGO TY ROBERCIE ? Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Ślę do Ciebie Synku Ukochany******* ❤️☀◊☀❤️+++❤️☀◊☀❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Twoja mama

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
❤️☀◊☀❤️+++❤️☀◊☀❤️ *** SYNKU MÓJ ANIOŁKU *** " Odszedłeś do świata lepszego... Do źródła Powróciłeś... Robercie ,tylko nam ból ,smutek, tęsknotę W sercu Pozostawiłeś... Bo śmierć to tylko początek nowego życia...:( " Światełka mej wiernej miłości i nadziei... Ślę do Ciebie mój Ukochany Aniele ******* ❤️☀◊☀❤️+++❤️☀◊☀❤️ ** NA ZAWSZE W MYM SERCU ** TWOJA MAMA

B.J.N.


4yrs

End of content

No more pages to load