Spieszmy
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.03.2009
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.03.2009
Express Bydgoski
"Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą, żeby widzieć naprawdę zamykają oczy. kochamy wciąż za mało i stale za późno ..."
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 11.03.2009r. odszedł od nas nasz kochany Teść, Dziadek, Szwagier i Wujek
Śp. Edmund Sztejka lat 79
Pogrzeb poprzedzony mszą św. żałobną odbędzie się dnia 19.03.2009 r. o godz. 11.00 na cmentarzu Św. Józefa przy ul. Toruńskiej.
W smutku pogrążona Rodzina.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia