Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.03.2009
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.03.2009
Express Bydgoski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 04.03.2009r. zmarł nasz kochany Szwagier i Wujek
śp. JERZY SYPNIEWSKI
Msza św. odprawiona zostanie w kościele pod wezwaniem Chrystusa Króla 10.03.2009r. o godz. 11.45.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13.00 na cmentarzu Najświętszego Serca Pana Jezusa przy ul. Ludwikowo.
Elżbieta Ślachciak z rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia