Żyłam bo c
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.03.2009
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.03.2009
Express Bydgoski
Żyłam, bo chciałeś, odeszłam, bo kazałeś"
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 17.03.2009 r. zasnęła w Bogu nasza kochana Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia
śp. Teresa Gorgoń
lat 81
z domu Małek
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 21.03.2009 r. o godz. 7.30 w kościele NSPJ przy Placu Piastowskim.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13.00 na cmentarzu NSPJ przy ul. Ludwikowo.
W smutku pogrążona Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia