Stanisław Doman
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.08.2012
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.08.2012
Express Bydgoski
W uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej dnia 26 sierpnia 2012 r. odszedł do Domu Ojca Naczelnik II Urzędu Skarbowego w Bydgoszczy
śp. Stanisław Doman
Przełożony o wyrozumiałym sercu, wspaniały kolega i przyjaciel. Żegnamy Cię Drogi Staszku pamiętając o Twojej życzliwości, o trosce, aby odpowiedzialna i potrzebna praca skarbowców była przyjazna ludziom, oraz o tych wszystkich sprawach, które trudno wypowiedzieć słowami, bo zapisane są w naszych sercach. Wyrażając naszą wdzięczność w modlitwie pamiętamy również o Twoich najbliższych, a także o współpracownikach II Urzędu Skarbowego.
Ks. Ryszard Pruczkowski Diecezjalny Duszpasterz Skarbowców
"Ci, których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna Emily Dickinson"
W dniu 26 sierpnia 2012 roku opuścił nas nagle ukochany Mąż i Tatuś
śp. Stanisław Doman
lat 61
Odszedł od nas Człowiek Wielkiego Serca Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 30 sierpnia (czwartek) o godz. 13.30 w kościele św. Krzyża w Bydgoszczy. Pogrzeb odbędzie się po mszy św. na cmentarzu Nowofarnym przy ulicy Artyleryjskiej.
O czym zawiadamiają pogrążeni w smutku Żona, Alusia z Łukaszem i Adaś z Asią
"Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 26 sierpnia 2012 r. odszedł na zawsze mój Brat, Szwagier i nasz Wujek
śp. Stanisław Doman
lat 61
Uroczystości pogrzebowe odbędą się dnia 30 sierpnia 2012 roku, o godzinie 13.30 w kościele pw. św. Krzyża na cmentarzu Nowofarnym, przy ul. Artyleryjskiej w Bydgoszczy.
W smutku pogrążony Brat Janusz z Rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia