Zgasłaś n
This was published in the following publications on 24.03.2009:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 24.03.2009:
Express Bydgoski
" Zgasłaś nam jak świecy płomyk ...
Bez buntu, bez słowa skargi, bezbronna
I tylko smutek bolesny i pamięć żywa o Tobie w nas pozostanie.
Bo zawsze myślami będziemy przy Tobie gdyż Pamięć jest droższa od słów .
My wiemy, że w krainie życia ujrzałaś dobroć Boga, bo w domu Ojca jest mieszkań wiele...."
Pogrążeni w głębokim smutku i żalu zawiadamiamy, że dnia 20.03.2009r zmarła nasza kochana Mama, Teściowa , Babcia i Prababcia
Śp. Wanda Jendraszczak lat 87
Pogrzeb poprzedzony mszą św. żałobną odbędzie się dnia 25.03.2009r o godz. 14.00 na cmentarzu parafialnym przy ul. Kossaka.
Pogrążona w smutku Rodzina
End of content
No more pages to load