Złote ser
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.01.2011
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.01.2011
Nowosci
"Złote serce miałaś od życia dużo nie chciałaś,
ale zawsze z czułością o nas dbałaś i tak gorąco nas kochałaś"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 10 stycznia 2011 r. zmarła po długiej i ciężkiej chorobie, opatrzona Sakramentami świętymi moja ukochana Żona, nasza najukochańsza Mama, Teściowa, Babcia, Prababcia, Szwagierka i Ciocia
śp. MARIA KOWALSKA
z domu KOPEĆ, lat 82
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w czwartek 13 stycznia 2011 r. o godz. 12.00 pożegnaniem w kościele na Bielawach. Msza święta żałobna zostanie odprawiona o godz. 12.30 w kościele p.w. Matki Bożej Nieustającej Pomocy na Bielawach. Po Mszy świętej pogrzeb odbędzie się na cmentarzu parafialnym w Grębocinie.
Autokar zostanie podstawiony o godz. 11.40 przy ul. Szarika 4.
Różaniec zostanie odmówiony w środę o godz. 16.00 w Domu Pogrzebowym "CULTUS"-Korzybscy ul. Browarna.
W dniu 11.01.2011 r. (wtorek) oraz 12.01.2011 r. (środa) o godz. 18.00 odbędą się modlitwy różańcowe w domu rodzinnym przy ul. Szarika 4.
Prosimy o nieskładanie kondolencji.
Pogrążona w smutku
RODZINA
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia