Gdyby mił
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.09.2010
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.09.2010
Nowosci
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać,
a łzy wskrzeszać, byłbyś jeszcze z nami"
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 17 września 2010 r. odszedł od nas nagle najukochańszy Mąż, Tatuś, Teść, Dziadek, Brat, Szwagier i Wujek
śp. NORBERT KUBIAK
lat 67
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w poniedziałek, 20 września 2010 r. o godz. 11.15 pożegnaniem Zmarłego w kaplicy kościoła p.w. św. Antoniego na Wrzosach. O godz. 11.50 nastąpi wyprowadzenie i przejazd do kościoła p.w. św. Józefa, gdzie o godz. 12.00 zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Po Mszy św. ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Centralnym Cmentarzu Komunalnym.
Autokar zostanie podstawiony przy kościele p.w. św. Antoniego o godz. 11.45
Pogrążona w smutku
ŻONA z SYNEM i RODZINA
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia