Robert Nowicki

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.02.2008
Express Bydgoski

"Odszedłeś tak nagle
że ani uwierzyć, ani się pogodzić."

Dnia 20 lutego 2008 r. zginął tragicznie nasz jedyny i najukochańszy Brat, Szwagier i Ojciec Chrzestny

Śp. Robert Nowicki
żył tylko 30 lat

Nigdy Cię nie zapomnimy, w naszych sercach pozostaniesz na zawsze.

Pogrzeb wraz z mszą św. odbędzie się dnia 26 lutego 2008 r. o godz. 13.00 na cmentarzu przy Al. St. Kard. Wyszyńskiego w Bydgoszczy.

Pogrążeni w żalu i rozpaczy
Siostra z Mężem i Córką

Prosimy o nieskładanie kondolencji.

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
☘️ڿڰۣ❄️ڿڰۣ❤️ڿڰۣ☀​️ڿڰ​ۣ☘️ ** SYNKU UKOCHANY ** Dziękuję Synku,że przez ostatnie dni czuwałeś nad Twoją chrześniaczką podczas ważnych egzaminów maturalnych... Wiem,że otaczasz nas swoją troską... Kochałam..Kocham...​​Kochać będę... Światełka mej miłości ślę do Ciebie mój Ukochany na zawsze... ☘️ڿڰۣ❄️ڿڰۣ❤️ڿڰۣ☀​️ڿڰ​ۣ☘️ ** SYNKU UKOCHANY **

Twoi rodzice


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
☘️ڿڰۣ❄️ڿڰۣ❤️ڿڰۣ☀​️ڿڰ​ۣ☘️ ** SYNKU UKOCHANY ** Byłeś z nami tylko chwilę... Najpiękniejszy życia dar... Pozostała mi modlitwa,rozpacz,​ża​l... Synku ,rozstanie jest naszym przeznaczeniem. Spotkanie naszą nadzieją............ Światełka pamięci i nadziei dla Ciebie Robercie Ukochany... ☘️ڿڰۣ❄️ڿڰۣ❤️ڿڰۣ☀​️ڿڰ​ۣ☘️ ** TO NIE TAK MIAŁO BYĆ **

Twoja mama


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
☘️ڿڰۣ❄️ڿڰۣ❤️ڿڰۣ☀​️ڿڰ​ۣ☘️ ** SYNKU UKOCHANY ** Nie pozwalają odetchnąć marzenia Uskrzydlają chorą duszę... Wciąż jest we mnie gorycz,tęsknota,​żał​oba Gorzki smak żalu... Kto znał Ciebie Synku...wspomni... Kto Kocha ,nigdy nie zapomni... Światełka mej miłości z łzami codziennymi, ślę do Ciebie Robercie Ukochany... ☘️ڿڰۣ❄️ڿڰۣ❤️ڿڰۣ☀​️ڿڰ​ۣ☘️ ** DLACZEGO TY ??? **

Twoja mama


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
☘️ڿڰۣ❄️ڿڰۣ❤️ڿڰۣ☀​️ڿڰ​ۣ☘️ ** SYNKU UKOCHANY ** Majowe ,smutne światełka pamięci ślę do Ciebie Robercie... Moje serce jest pełne żalu... Bo Ty Jesteś tak daleko... Tęsknię z każdym dniem mocniej. Wróć proszę na chwilę...wróć... ☘️ڿڰۣ❄️ڿڰۣ❤️ڿڰۣ☀​️ڿڰ​ۣ☘️ ** SYNKU UKOCHANY **

Twoja mama


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
☘️ڿڰۣ❄️ڿڰۣ❤️ڿڰۣ☀​️ڿڰ​ۣ☘️ ** SYNKU UKOCHANY ** Odszedłeś Synku...to nie był Twój czas... a dla mnie w miejscu stanął czas... Odszedłeś z cząstką mnie... To niesprawiedliwe ...to nie ta kolejność... Światełka mej miłości,niech otulą swym ciepłem Twoją Duszyczkę... ☘️ڿڰۣ❄️ڿڰۣ❤️ڿڰۣ☀​️ڿڰ​ۣ☘️ ** SYNKU UKOCHANY **

Twoi rodzice


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
☘️ڿڰۣ❄️ڿڰۣ❤️ڿڰۣ☀​️ڿڰ​ۣ☘️ ** SYNKU UKOCHANY ** Niedzielne ,smutne światełka mej pamięci ,otulone miłością i modlitwą ślę do Ciebie Synku Kochany... Czuwaj jutro i przez kolejne dni ,nad Twoją Chrześniaczką... Kocham Ciebie całym matczynym sercem. ☘️ڿڰۣ❄️ڿڰۣ❤️ڿڰۣ☀​️ڿڰ​ۣ☘️ ** SMUTNO BEZ CIEBIE **

Twoi rodzice


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️❤️❤️+++❤️❤️❤️ **MÓJ UKOCHANY** Trudno jest żyć,mając świadomość Że Jesteś tak daleko... Brakuje mi Ciebie każdego dnia... Kocham...Tęsknię...i Czekam... Światełka mej pamięci dla Ciebie Robercie... ❤️❤️❤️+++❤️❤️❤️ **MÓJ UKOCHANY**

Twoja mama


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️❤️❤️+++❤️❤️❤️ **MÓJ KOCHANY** Miesiąc się kończy... majówka przed nami... Zawsze miałeś plany jak aktywnie spędzić czas... Teraz Jesteś daleko... i wszystko widzisz z góry... A ja tęsknię za Tobą...bardzo mi smutno... Światełka mej wiernej pamięci i miłości dla Ciebie Robercie Kochany... ❤️❤️❤️+++❤️❤️❤️ **MÓJ KOCHANY**

Twoja mama


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️⭐⭐⭐❤️❤️ ❤️⭐⭐⭐❤️ *** SYNKU UKOCHANY *** Sobotnie ,smutne światełka pamięci...zapalam... Dziękuję ,że Byłeś że mną...i wierzę że kolejne wydarzenia ,też się spełnią...wierzę w Ciebie Synku... Tak mi Ciebie brakuje...KOCHAM Z CAŁYCH SIŁ... ❤️⭐⭐⭐❤️❤️ ❤️⭐⭐⭐❤️ *** SYNKU UKOCHANY ***

Twoja mama


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️⭐⭐⭐❤️❤️ ❤️⭐⭐⭐❤️ *** SYNKU UKOCHANY *** Wielka Sobota....jutro Święta.... Synku... 134 miesiące...bólu , tęsknoty, żalu i łez... Już dwunasty raz ,gdy Święta,są bez Ciebie... Wiem,że patrzysz na nas z góry i czuwasz... Robercie ,moje myśli są przy Tobie i zawsze Tak będzie, dopóki los nas nie połączy... Światełka otulone miłością i nadzieją,ślę do Ciebie Mój Aniele Kochany...A Ty ciągle śpisz... ❤️⭐⭐⭐❤️❤️ ❤️⭐⭐⭐❤️ ***K.C.S.B.M NA ZAWSZE***

Twoi rodzice


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️.¤ª“˜¨☀️ ¯¨˜❄️“ª¤.¸::: ❤️ **SYNKU UKOCHANY** Słyszysz ?...Nie,to nie deszcz.. To tylko krople łez,spadają na serca dno.. Widzisz ?..Nie,to nie strach... To tylko wzruszenie,powoduje dłoni drżenie... Słyszysz?...Nie,to nie głos z telewizora.. To moje serce ściśnięte,szeptem Ciebie woła.. Synku w dniu Twych imienin,zapalam światełka mej miłości i nadziei...niech zawsze się tlą... To już 12-cie imienin bez Ciebie...:( Gdzie mam szukać Twej dobroci ,troski,śmiechu..​gd​zie ? ❤️.¤ª“˜¨☀️ ¯¨˜❄️“ª¤.¸::: ❤️ **SYNKU UKOCHANY**

Twoja mama


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️.¤ª“˜¨☀️ ¯¨˜❄️“ª¤.¸::: ❤️ **SYNKU UKOCHANY** Wielki tydzień się zaczął ... Smutek ogarnia me serce... Jesteś tak daleko ,ale w mym sercu blisko... Znowu mi Synku pomogłeś... Śniłeś mi się w nocy...nie jako małe dziecko Ale dorosły mężczyzna..obudziłam się,a niestety rzeczywistość inna... Światełka mej miłości dla Ciebie Robercie... ❤️.¤ª“˜¨☀️ ¯¨˜❄️“ª¤.¸::: ❤️ **K.C.S.B.M.**

Twoja mama


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️ ☾ ♨ ☽❤️+❤️ ☾ ♨ ☽❤️ **SYNKU UKOCHANY** Piątkowe światełka mej pamięci niech zawsze się tlą... Spoczywaj w pokoju wiecznej radości... ❤️ ☾ ♨ ☽❤️+❤️ ☾ ♨ ☽❤️ ** TO NIE BYŁ TWÓJ CZAS **

Twoi rodzice


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️ ☾ ♨ ☽❤️+❤️ ☾ ♨ ☽❤️ **SYNKU UKOCHANY** Tuli mnie wielkie cierpienie... serce bijące kiedyś radością... na strzępy rozerwane,wielką boleścią... Trudno jest żyć bez Ciebie Synku... w żalu, cierpieniu ,tęsknocie... A wspomnienia,to za mało.. Światełka otulone moją miłością i nadzieją niech zawsze się tlą... ❤️ ☾ ♨ ☽❤️+❤️ ☾ ♨ ☽❤️ **K.C.S.B.M NA ZAWSZE**

Twoi rodzice


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️ ☾ ♨ ☽❤️+❤️ ☾ ♨ ☽❤️ **SYNKU UKOCHANY** Zapalam Tobie Kochanie,wirtualne światełka mej wiecznej miłości... i niech zawsze się palą... Dziękuję Ty wiesz za co... Kocham i bardzo za Tobą tęsknię... Kiedy się zrealizują moje marzenia...kiedy ??? ❤️ ☾ ♨ ☽❤️+❤️ ☾ ♨ ☽❤️ **JESTEŚ DLA MNIE WSZYSTKIM **

Twoja mama


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️ ☾ ♨ ☽❤️+❤️ ☾ ♨ ☽❤️ **SYNKU UKOCHANY** Zamykam oczy...mam Ciebie przed sobą... Radosnego ,pełnego optymizmu , z planami... Takim Byłeś Synku...brakuje mi Ciebie... Każdy dzień bez Ciebie...jest dniem straconym... Byłeś,Jesteś i Będziesz w mym sercu na zawsze... Zapalam smutne, ale pełne nadziei światełka pamięci.... ❤️ ☾ ♨ ☽❤️+❤️ ☾ ♨ ☽❤️ **SYNKU UKOCHANY**

Twoja mama


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ **SYNKU UKOCHANY** W cichej zadumie szepczę ,kochane imię Twoje... Jesteś daleko, a bliskość Twoja przy mnie... Nasze myśli i serca są przy Tobie... Kochamy Ciebie Robercie z każdym dniem więcej... Światełka miłości i nadziei,kierujemy do Ciebie... ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ** A TY ŚPISZ... **

Twoi rodzice


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️ ☾ ♨ ☽❤️+❤️ ☾ ♨ ☽❤️ **SYNKU UKOCHANY** Na równi z żebrakiem są moje marzenia On prosi o wsparcie ... ja o wspomnienia. Bo tylko one mi pozostały... Pragnę pamiętać Mój Synu Kochany. Chcę pamiętać wszystko i wszędzie... Bo przecież Byłeś...Jesteś i ...Będziesz... Niedzielne światełka pamięci dla Ciebie Robercie... ❤️ ☾ ♨ ☽❤️+❤️ ☾ ♨ ☽❤️ **SYNKU UKOCHANY**

Twoja mama


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️ ☾ ♨ ☽❤️+❤️ ☾ ♨ ☽❤️ **SYNKU UKOCHANY** Odszedłeś Synku...to nie był Twój czas... Dla nas w miejscu stanął czas... Odszedłeś Robercie z cząstką nas... Kochamy Ciebie z całych rodzicielskich serc... Światełka naszej wiernej miłości i pamięci niech nigdy nie gasną**** ❤️ ☾ ♨ ☽❤️+❤️ ☾ ♨ ☽❤️ ** DLACZEGO TY ? **

Twoi rodzice


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ • ☘️ • ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ** SYNKU KOCHANY ** Tak trudno ,pogodzić się z Twoim odejściem... Ty Synku powinieneś ŻYĆ... i cieszyć się życiem... Przecież Miałeś tyle planów ! Komu tam Jesteś potrzebny ? Światełka naszej miłości i nadziei...niech nigdy nie gasną... ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ • ☘️ • ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ** SYNKU KOCHANY **

Twoi rodzice


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
• ☘️ • • ☘️ • **SYNKU UKOCHANY^^ Tęsknota otulona ciszą... Łzy kapią same... Bez Ciebie, Synku, tak trudno żyć dalej... Gdzie Jesteś Robercie...? Światełka naszej nadziei i miłości ślemy do Ciebie...tam wysoko...w niebie.. • ☘️ • • ☘️ • K.C.S.B.M.

Twoi rodzice


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะะ̭̌«̭❤️»​​̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ** SYNKU UKOCHANY** Wiem,że Byłeś ze mną... Wiem,że Czuwasz... Wiem,że kiedyś będziemy razem... Tylko kiedy Synku Ukochany...? Smutno mi bez Ciebie i źle... Światełka mej miłości dla Ciebie...moje serce... ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะะ̭̌«̭❤️»​​̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ** SYNKU UKOCHANY**

Twoja mama


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะะ̭̌«̭❤️»​​̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะะ̭̌«̭❤️»​​̭̌ะ ** SYNKU UKOCHANY** Z dnia na dzień w mojej głowie wciąż myśli o Tobie, co robisz tam ? czy patrzysz na nas i z życia drwisz? Czy pragniesz tu Być ? Bo ja Synku pragnę Ciebie...i bardzo tęsknię ! To już 133 miesiąc bez Ciebie...tj. 578 tygodni ... a każda środa , to tragiczne wspomnienia...:( ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะะ̭̌«̭❤️»​​̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะะ̭̌«̭❤️»​​̭̌ะ ŚWIATEŁKA MIŁOŚCI DLA CIEBIE ROBERCIE ***

Twoi rodzice


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ • ☘️ • ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ** SYNKU KOCHANY ** Tak bym chciała Ciebie przytulić... zasiąść przy stole...rozmawiać z Tobą... żartować i słuchać Twoich planów... tak mi brakuje Ciebie Synku Kochany... A Ty ciągle śpisz....dlaczego Ty ? Światełka miłości...ślę do Ciebie... ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ • ☘️ • ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ **K.C.S.B.M.**

Twoja mama


7 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia