Robert Nowicki

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.02.2008
Express Bydgoski

"Odszedłeś tak nagle
że ani uwierzyć, ani się pogodzić."

Dnia 20 lutego 2008 r. zginął tragicznie nasz jedyny i najukochańszy Brat, Szwagier i Ojciec Chrzestny

Śp. Robert Nowicki
żył tylko 30 lat

Nigdy Cię nie zapomnimy, w naszych sercach pozostaniesz na zawsze.

Pogrzeb wraz z mszą św. odbędzie się dnia 26 lutego 2008 r. o godz. 13.00 na cmentarzu przy Al. St. Kard. Wyszyńskiego w Bydgoszczy.

Pogrążeni w żalu i rozpaczy
Siostra z Mężem i Córką

Prosimy o nieskładanie kondolencji.

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️☀+++❤️☀+++❤️☀ ** SYNKU UKOCHANY ** Gwiazdy na niebie... Mówią za Ciebie... Że Jesteś...że Żyjesz... Wśród nas.... którzy Cię znali... I tak bardzo kochali....Kochają i Kochać będą... SYNKU ,Niebo jest teraz Twoim domem.... A nasz dom pusty :( Zapalam Robercie światełka miłości i nadziei ... Wierząc,że kiedyś będziemy w Twoim domku...czekam... ❤️☀+++❤️☀+++❤️☀ ** MOŻE TO SEN ? ** NIE ! *** Twoja mama

B.J.N.


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
*♥* ✬ *♥* *♥* ✬ *♥* ✬ *♥* *** SYNKU UKOCHANY *** Pamiętam Twą uśmiechniętą twarz... Pamiętam wir i natłok wspólnych wydarzeń... Pamiętam idąc cmentarzem, o Twych planach do spełnienia... Dziś te plany, przysypała ziemia... Zostały wspomnienia i czas nieubłagany Ten czas co zabija i nie leczy rany... Choć nie ma Ciebie z nami... To Żyjesz w naszych sercach... Robercie Ukochany******* Światełka i pamięć ,będzie wiecznie trwać... *♥* ✬ *♥* *♥* ✬ *♥* ✬ *♥* **KOCHAĆ CIEBIE BYŁO ŁATWO... ZAPOMNIEĆ-NIGDY...** Twoja mama

B.J.N.


5 l

❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Zapalam Tobie Robercie... światełka na dobrą noc... Śpij moje Kochanie... Ból i tęsknota... rozrywa moje serce******* Bądź mą nadzieją Synku Ukochany******* ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Zapalam Tobie Robercie... światełka na dobrą noc... Śpij moje Kochanie... Ból i tęsknota... rozrywa moje serce******* Bądź mą nadzieją Synku Ukochany******* ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Wieczór zapada... Tak jak moje serce... Które bardzo tęskni i płacze za Tobą Robercie... Morze łez wylanych...a Ty wciąż tak daleko... Synku,brak słów by wyrazić mój ból... Kocham Ciebie całym matczynym sercem... Światełka mej miłości i nadziei ,ślę tam daleko... do Ciebie ROBERCIE************​​****** ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Robercie ,Synku Kochany... Zapalam światełka mej wiecznej pamięci... Za wczorajszy ,dzisiejszy dzień... Mając nadzieję ,że Jesteś tam daleko... Szczęśliwy.... Lecz ja ciągle czekam na nasze spotkanie... Kochałam...Kocham...​​Kochać będę Ciebie... ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ ** ROBERCIE...SYNKU...*​​* Twoja mama

B.J.N.


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Zaczyna się weekend... Miałbyś na pewno ,jakieś plany... Życie nasze ,powoli się toczy... A ja spoglądam w niebo, a wokoło tylko obłoki... Moje serce ciągle Ciebie woła...i nic...cisza... Robercie mój Kochany...Dlaczego Ty ? Nigdy nie pogodzę się z tym...Ty powinieneś Żyć ! Tysiące światełek zapalam Tobie Aniołku... Z wiarą i nadzieją ...na nasze spotkanie... ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **KOCHAM CIEBIE** Twoja mama

B.J.N.


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Robercie Kochany... ciągle nie mogę uwierzyć... że Jesteś tak daleko od nas... ile to jeszcze potrwa ? Mam nadzieję , że będziemy razem... Tylko kiedy Synku ? Światełka miłości i nadziei ... Ślę do Ciebie Aniołku Ukochany***** ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Robercie,nasz Synku Ukochany... Jak mamy żyć bez Ciebie ? W naszych sercach Jesteś...i Byłeś... A to już 149 miesiąc bez Ciebie Aniołku******* Żeby łzy mogły wskrzeszać...Byłbyś z nami...! Kochamy Ciebie Robercie z całych rodzicielskich sił.... Zapalamy światełka ,smutne ...ku Twojej czci... Śpi nasze serce Kochane... ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU NASZ ********** Twoi rodzice

B.J.N.


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
♨️+++♨️+++♨️+++♨️ ** SYNKU UKOCHANY ** „Boże zabierasz Tych, co serca mają szlachetne... A Ci bez niego po ziemi stąpają. Dlaczego śmierć musiała rozdzielić ? Tych............ Którzy tak bardzo się kochają” Synku to niesprawiedliwe ! Światełka do nieba ślę do Ciebie Robercie Kochany... ♨️+++♨️+++♨️+++♨️ *** K.C.S.B.M*** NA ZAWSZE..............​​... Twoja mama

B.J.N.


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Słoneczne światełka mej miłości Ślę do Ciebie Robercie,Synku Ukochany... Tuląc Ciebie w myślach ...a łzy na policzku... Oznajmiają moją wieczną miłość i ból... Śpij Mój Aniołku... ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **K.C.S.C.S.** Twoja mama

B.J.N.


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** W kolejnym,nowym tygodniu... Zapalam Robercie...światełka mej pamięci I miłości,tęskniąc za Tobą ogromnie... Czy kiedyś to się zmieni...? Tak gdy będziemy... Znowu razem....Pomóż mi Synku Kochany... ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Czwartkowe światełka pamięci, miłości ,tęsknoty i żalu... ślę do Ciebie mój Robercie Ukochany... Dlaczego ta pustka... tak bardzo boli...? ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ ** NA ZAWSZE W MYM SERCU ** Twoja mama

B.J.N.


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Syneczku Kochany ,zapalam Tobie Aniołku światełka mej wiernej pamięci i miłości... I ślę do Ciebie ....do nieba... DZIĘKUJĘ TOBIE ZA DZISIEJSZY DZIEŃ ŻE MI POMOGŁEŚ I JEST DOBRZE... Robercie wszystkie moje prośby do Ciebie... Spełniasz pozytywnie... Tak było jak Żyłeś i Jest nadal,chociaż Jesteś tak daleko... KOCHAM CIEBIE SYNKU Z KAŻDYM DNIEM BARDZIEJ... ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU DLACZEGO TY ? ** Twoja mama

B.J.N.


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Żyłeś tak krótko, tak szybko.... Ciekawy życia.... Chciałeś zmienić Świat.... Ktoś zdmuchnął ogień, ze świecy Twego Życia.... Tym samym nie dał Tobie szans.... Pięknemu motylowi... Ucięto skrzydła! Nim wznieść się zdążył do gwiazd! Pozostał smutek, i ból przeraźliwy.... Dlaczego stało się tak?! Dlaczego życie nasze...to wegetacja ? Światełka naszej wielkiej miłości... Ślemy do Ciebie nasz Kochany Robercie... ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ ** A MOŻE TO TYLKO SEN... NIESTETY ....TO SMUTNY FAKT :( ** Twoja mama

B.J.N.


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Drogę do Ciebie wskaże nam Bóg Będziemy nią podążać Gdy przyjdzie czas,spotkamy się Weźmiemy Cię w ramiona.... Na zawsze już razem... Bo naszej miłości śmierć nie pokona!!! Światełka naszej wiernej miłości i pamięci zapalamy dla Ciebie Robercie Kochany... ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ ** JESTEŚ W NASZYCH SERCACH ROBERCIE,NASZ ANIOŁKU******** Twoi rodzice...

B.J.N.


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️ **ROBERCIE UKOCHANY** Długo mnie tutaj nie było... Robercie Ty widzisz wszystko... W moim sercu Jesteś w każdej sekundzie... Bardzo Ciebie Kocham i tęsknię... Po raz kolejny ,dziękuję za Twoją troskę... Światełka mej wiernej miłości i nadziei... Ślę do Ciebie Mój KOCHANY...na zawsze... ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️ **NA ZAWSZE TY JESTEŚ** Twoja mama

B.J.N.


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **ROBERCIE UKOCHANY** Odszedłeś już z tego świata. I nie wrócisz tu. Dlaczego Ciebie tu nie ma ? Kiedy potrzebuje Cię. Myśli tyle chodzi po głowie. Tak wiele powiedzieć bym chciała. Czemu los mnie tak ukarał? Czemu odebrał mi Ciebie? Łez wiele wylałam. Jednak Ciebie nie odzyskałam. Światełka mej miłości i nadziei ślę do Ciebie Synku...do nieba... Bo jutro już kolejny 148 miesiąc... jak nas Opuściłeś....:(:(:( ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Kochany Synku ,Ty wiesz dlaczego będę mniej na tej stronie... Nie smuć się Kochanie... Zawsze Jesteś w moim sercu i miłości... Kochałam..Kocham...i Kochać będę... Światełka mej miłości i głębokiej nadziei... Zapalam Tobie Robercie...SYNKU... ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Zapalam Tobie mój Aniołku... Światełka pamięci za wczorajszy i na dzisiejszy dzień... Dziękuję za pomoc ,którą mi Dajesz... Kocham Ciebie całym sercem... ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **POKÓJ TWEJ DUSZY** Twoja mama

B.J.N.


6 l

❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Zapalam Tobie Robercie ,światełka pamięci na dzisiaj i poprzednie dni .... pragnę ,by dotarły do Ciebie... ogrzewając Twoje serce ,moją miłością... Tak za Tobą tęsknię... Wróć proszę... ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **KOCHAM CIEBIE** Twoja mama

B.J.N.


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ ** SYNKU UKOCHANY ** Robercie Kochany,dziękuję za pomoc w dzisiejszym dniu... Wszystko poszło dobrze...dzięki Tobie Synku... Czy ja z moimi prośbami,pozwalam Tobie zasnąć ? Twoja troska przerasta moje dążenia... Zawsze tak było...a teraz ...brakuje mi słów By dziękować TOBIE KOCHANY SYNKU ****:( Światełka mej wiernej pamięci i miłości... oraz nadziei ...ślę do Ciebie mój Jedyny !!! :( ♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ ** KOCHAŁAM,KOCHAM ** I KOCHAĆ BĘDĘ ** Twoja Mama

B.J.N.


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ ** SYNKU UKOCHANY ** W kolejnym tygodniu,zapalam Tobie Robercie,światełka mej miłości... otulone modlitwą za spokój Twej Duszy... śląc do nieba...do Ciebie Ukochany na zawsze**** ♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ ** SYNKU UKOCHANY ** Twoja mama

B.J.N.


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ ** SYNKU UKOCHANY ** Chociaż słoneczko pięknie świeci... To nie zmienia mojej tęsknoty... Żyć wspomnieniami...to za mało... Wróć do nas Robercie Kochany... Światełka mej miłości i nadziei... Ślę do Ciebie...tam wysoko... ♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ ** K.C.S.B.M. ** Twoja mama

B.J.N.


6 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia