Robert Nowicki

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.02.2008
Express Bydgoski

"Odszedłeś tak nagle
że ani uwierzyć, ani się pogodzić."

Dnia 20 lutego 2008 r. zginął tragicznie nasz jedyny i najukochańszy Brat, Szwagier i Ojciec Chrzestny

Śp. Robert Nowicki
żył tylko 30 lat

Nigdy Cię nie zapomnimy, w naszych sercach pozostaniesz na zawsze.

Pogrzeb wraz z mszą św. odbędzie się dnia 26 lutego 2008 r. o godz. 13.00 na cmentarzu przy Al. St. Kard. Wyszyńskiego w Bydgoszczy.

Pogrążeni w żalu i rozpaczy
Siostra z Mężem i Córką

Prosimy o nieskładanie kondolencji.

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ **SYNKU UKOCHANY** Robercie mój Aniołku *** Zapalam Tobie Synku... Kolejne, smutne,światełka****​​*** Mej wiernej miłości i nadziei ******* Jesteś w mym sercu na zawsze....... Kocham Ciebie !!!! i płaczę ........... ♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ **SYNKU UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞ *SYNKU UKOCHANY* Jedną łzę Ci wyślę, łzę tęsknoty... Jeden włos, ten co o dotyk Twój prosi... I jeden uśmiech taki smutny... I jedno serce moje... Takie Twoje, ale bardzo dalekie... Robercie wróciłam... Dziękuję ,że Byłeś przy mnie... Kocham Ciebie bezgranicznie... Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Ślę do Ciebie mój Ukochany******* ✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞ *SYNKU UKOCHANY* Twoja mama

B.J.N.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩ *SYNKU UKOCHANY* Środa to smutny dzień... Kolejny 170 -ty miesiąc bez Ciebie Synku... Wspomnienia ,to za mało Robercie... Łzy, żal ,ból ...takie jest moje istnienie... Ty Powinieneś ŻYĆ... Światełka wiernej miłości i nadziei ******* Do Ciebie ślę mój UKOCHANY******* ۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩ K.C.S.C.S. na zawsze... Twoja mama

B.J.N.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ *SYNKU UKOCHANY* W Święto Zmartwychwstania Pańskiego... Raduj się Synku razem z innymi Aniołkami... A my w ten kiedyś radosny dzień,a dzisiaj smutny Składamy Tobie Robercie imieninowe światełka******* Naszej wiernej miłości i nadziei******* Kochaliśmy,Kochamy i Kochać Ciebie będziemy... to już 15 raz !!! ♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ *SYNKU UKOCHANY* Twoi rodzice

B.J.N.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞ *SYNKU UKOCHANY* Światełka w Wielką Sobotę ******* Tobie Robercie zapalam******* Na znak mej wiernej miłości i nadziei ******* Śpij moje serce Ukochane ******* ✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞ *SYNKU UKOCHANY* Twoja mama

B.J.N.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ *SYNKU UKOCHANY* Robercie,wtorkowe światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Tobie zapalam,mój na zawsze Kochany******* Śpij moje dziecko wyśnione...Śpij ******* ♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ *SYNKU UKOCHANY* Twoja mama

B.J.N.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ **SYNKU UKOCHANY** Robercie Ukochany******* Światełka zapalam******* Otulone mą miłością i nadzieją ******* Śpij moje serce Ukochane************ ♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ **SYNKU UKOCHANY** Twoja na zawsze mama

B.J.N.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Popołudniowe światełka... Mej wiernej miłości i nadziei******* Ślę do Ciebie mój Robercie ******* Kochałam...Kocham ...i Kochać będę... Jesteś na zawsze w mym sercu... ♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ **SYNKU UKOCHANY** Robercie dni mijają szybko... Tylko wspomnienia i ból pozostają... Otrzyj me łzy tęsknoty...i proszę wróć do mamy... Światełka mej wiernej miłości i nadziei... Ślę do serca Twego ...mój Robercie Ukochany... ♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ **SYNKU UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩ *SYNKU UKOCHANY* W ten wiosenny,słoneczny dzień... Zapalam Tobie światełka******* Mej wiernej miłości i nadziei******* A cichy szept modlitwy, niech otuli Twoją Duszę******* Robercie, to kolejny, 169-mc ...kiedy nas Opuściłeś ******* Mówią ,że czas goi rany...ale nie umie :(:( Kocham Ciebie na zawsze******* ۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩ *TO NIE BYŁ TWÓJ CZAS * Twoja mama

B.J.N.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ **SYNKU UKOCHANY** Robercie ...Synku... Tyle dni minęło... I znowu, sercem... Jestem przy Tobie... Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Ślę do Ciebie mój Aniele w Niebie... Kocham całym matczynym sercem******* ♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ Twoja na zawsze mama

B.J.N.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ *SYNKU UKOCHANY* Robercie , Synku... Zapalam światełka ... Mej wiernej miłości i nadziei... Niech nigdy nie gasną ******* Śpij moje SERCE UKOCHANE******* Twoja mama

B.J.N.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ **SYNKU UKOCHANY** W ten smutny dzień... Gdzie na świecie , tyle złego się dzieje... Zapalam Tobie Robercie... Światełka mej wiernej miłości i nadziei ... Niech nigdy nie gasną ******* Śpij moje serce Ukochane******* ♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ **SYNKU UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩ *SYNKU UKOCHANY* ROBERCIE ... Bez Ciebie ,cisza inaczej brzmi... Bez Ciebie,mój świat okryty żalem,tęsknotą,łzami Odliczam 5111-dni ,które mijają,bez Ciebie Odliczam 730 - tygodni ,które ranią me serce... Odliczam 168 - miesięcy,które w bólu trwają... Odliczam 14 - LAT ! ************** Wiem,że nikt nie przywróci mi CIEBIE :( Syneczku,zapalam smutne rocznicowe ... Światełka, pełne mej miłości i nadziei******* Z wiarą,że dotrą do Ciebie*************(​​*) Śpij mój Aniołku w tym dalekim Świecie... ۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩ *KOCHAM CIEBIE* *NA ZAWSZE******* Twoja mama

B.J.N.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ **SYNKU UKOCHANY** W ten słoneczny ,sobotni dzień... Zapalam Tobie Robercie Ukochany... Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Ta cisza bez Ciebie...jest nie do zniesienia... A Ty Śpisz******* ♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ ** K.C.S.C.S.** Twoja mama

B.J.N.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
۩۩۩❤️۩۩۩❤️۩۩۩❤️۩۩۩ ***SYNKU UKOCHANY*** W nowym miesiącu... Światełka mej miłości i nadziei******* Tobie zapalam i modlę się... O spokój Twej Duszy ******* Śpij moje serce w tej dalekiej ciszy******* ۩۩۩❤️۩۩۩❤️۩۩۩❤️۩۩۩ ******* K.C.S.C.S.****** Twoja mama

B.J.N.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
(♨️) + (♨️) + (♨️) + (♨️) ** SYNKU UKOCHANY ** Wieczorne światełka zapalam... Przepełnione moją wierną miłością i nadzieją***** Tobie Ukochany Robercie******* Gdzie Jesteś moje serce...gdzie...? Tęsknię za Tobą .... :( i łzy ronię... (♨️) + (♨️) + (♨️) + (♨️) ** SYNKU UKOCHANY ** Twoja mama

B.J.N.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️♥ ❤️♥ ❤️♥ ❤️♥ ❤️ **SYNKU UKOCHANY** Dzisiaj mija kolejny 167 m-c... Kiedy mnie opuściłeś... Już tyle miesięcy minęło... A ból ciągle taki sam... Nigdy nie pogodzę się z Twoim odejściem...nigdy ! Światełka mej wiernej miłości i nadziei ******* Zapalam Tobie Robercie ******* Śpij w tym dalekim świecie wiecznym******* ❤️♥ ❤️♥ ❤️♥ ❤️♥ ❤️ **SYNKU UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️☀◊☀❤️+++❤️☀◊☀❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Synku, tyle dni upłynęło ... Nie mogłam odwiedzić tej strony... Ty wiesz i widziałeś wszystko... I Czuwałeś i Pomagałeś....​dzięku​ję Robercie Ukochany... Zapalam tysiące światełek mej miłości i nadziei... Z cichym szeptem modlitwy... Śpij mój na zawsze ... ❤️☀◊☀❤️+++❤️☀◊☀❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Twoja mama

B.J.N.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ ***SYNKU UKOCHANY*** Wieczorne światełka... Mej wiernej miłości i nadziei... Zapalam Tobie Robercie...Synku Ukochany******* ♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ *** MÓJ NA ZAWSZE *** Twoja mama

B.J.N.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ ***SYNKU UKOCHANY*** Mój Robercie... Kolejny rok przed nami... Ty tak daleko, a ja bardzo tęsknię ... Ile jeszcze Synku ??? Światełka noworoczne zapalam dla Ciebie... A ich blask ,wierna miłość i nadzieja... Niech będzie z nami... Kocham Ciebie całym matczynym sercem******* ♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ ***SYNKU UKOCHANY*** Twoja na zawsze mama

B.J.N.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ ***SYNKU UKOCHANY*** Synku zapalam Tobie ... Ostatnie światełka pamięci w tym roku... Mojej wiernej miłości i nadziei... Niech się palą dzisiaj i za poprzednie dni... Dziękuję, że otuliłeś mnie swą opieką... Kiedy byłam w szpitalu... Kocham Ciebie mój Robercie Ukochany... ♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ ***SYNKU UKOCHANY*** Twoja mama

B.J.N.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
...........❤️....... .............|||....​​.. ..*.........|||||...​​*... .....*....|||||||||.​​.... *.......||||||||||||​​|...*.. ....*..|||||||||||||​​|||... .............III...♥​​.........* **SYNKU UKOCHANY** *❄️ ZAPALAM TOBIE ROBERCIE ❄️ * *☀️ * ŚWIATEŁKO PAMIĘCI *☀️ * ☀️ * W TEN CUDOWNY DZIEŃ *☀️ * ˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*[[ * ]]˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜ DLACZEGO NIE MOŻESZ BYĆ Z NAMI ? DLACZEGO SYNKU UKOCHANY ?! Twoi rodzice

B.J.N.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️♥ ❤️♥ ❤️♥ ❤️♥ ❤️ **SYNKU UKOCHANY** Mój Robercie,wczoraj minął... 166 miesiąc,kiedy nas opuściłeś... Moje serce,ciągle krwawi ... Brak mi słów,by to opisać... Światełka mej wiernej miłości i nadziei... Do Ciebie ślę mój na zawsze Ukochany******* Śpij w spokoju wiecznym ******* ❤️♥ ❤️♥ ❤️♥ ❤️♥ ❤️ **SYNKU UKOCHANY**

B.J.N.


4 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia