Robert Nowicki

This was published in the following publications on 25.02.2008:
Express Bydgoski

"Odszedłeś tak nagle
że ani uwierzyć, ani się pogodzić."

Dnia 20 lutego 2008 r. zginął tragicznie nasz jedyny i najukochańszy Brat, Szwagier i Ojciec Chrzestny

Śp. Robert Nowicki
żył tylko 30 lat

Nigdy Cię nie zapomnimy, w naszych sercach pozostaniesz na zawsze.

Pogrzeb wraz z mszą św. odbędzie się dnia 26 lutego 2008 r. o godz. 13.00 na cmentarzu przy Al. St. Kard. Wyszyńskiego w Bydgoszczy.

Pogrążeni w żalu i rozpaczy
Siostra z Mężem i Córką

Prosimy o nieskładanie kondolencji.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
❤️♨❤️♨❤️**❤️♨❤️♨❤️ *** SYNKU UKOCHANY *** " Bo widzisz Robercie... Kocham Cię wciąż bardziej... Dziś więcej niż wczoraj... I mniej niż jutro..." Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Tobie zapalam Syneczku ******* A Ty wciąż tak daleko ******* ❤️♨❤️♨❤️**❤️♨❤️♨❤️ *** SYNKU UKOCHANY *** Twoja mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
⭐K + M + B⭐- 2023 ROK Robercie w Święto Trzech Króli.... Zapalam Tobie Synku ******* Światełka mej miłości i nadziei******* Z modlitwą,śląc do Ciebie Ukochany******* Raduj się Aniołku,w tym dalekim Świecie******* ⭐K + M + B⭐- 2023 ROK ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Twoja mama i tata

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
❤️✿❤️✿❤️✿❤️✿❤️✿❤️ ***SYNKU UKOCHANY*** Robercie mój Synku... Światełka noworoczne******* Tobie zapalam Aniołku******* Raduj się Kochany... W tym dalekim,lepszym świecie***** ❤️✿❤️✿❤️✿❤️✿❤️✿❤️✿❤️ ✿❤️ *KOCHAŁAM,KOCHAM I KOCHAĆ BĘDĘ* TWOJA MAMA

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
❤️✿❤️✿❤️✿❤️✿❤️✿❤️ ***SYNKU UKOCHANY*** Robercie,kolejny rok odchodzi... Ale nie odchodzą smutki... W pamięci pozostają piękne wspomnienia... To wszystko za mało Synku Ukochany... Ostatnie w tym roku******* Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Tobie zapalam i posyłam tam daleko******* Gdzie teraz Jesteś ...Robercie******* Kocham całym matczynym sercem******* ❤️✿❤️✿❤️✿❤️✿❤️✿❤️ Twoja mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞ *SYNKU UKOCHANY* Światełka i miłość******* Ofiaruję Tobie Robercie Ukochany******* A modlitwą otulam Twoją Duszę ******* Robercie...Wyjdź Krzysztofowi na spotkanie******* ✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞ *SYNKU UKOCHANY* Twoja mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
*☘️** ☀️**☘️** ☀️**☘️ * ** SYNKU UKOCHANY ** Tak trudno było świętować... Gdy zabrakło mi Ciebie Robercie... Dobrze że minęły... Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Wysyłam w przestrzeń...tam daleko ******* Bądź szczęśliwy razem ,z Aniołami ******* *☘️** ☀️**☘️** ☀️**☘️ * **** K.C.S.C.S. **** Twoja na zawsze mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
`````````` ❤️ ``````````,●,●, `````````,●,*,●, ````````,●,*,*,●, ```````,●,*,*,*,●, ``````,●,*,*,*,*,●, `````,●,*,*,*,*,*,●, ````,●,*,*,*,*,*,*,●​​, ,,,,,,,,,,❤️❤️,,,,,,​​,,,, Robercie Ukochany... W drugi Dzień Święta Bożego Narodzenia.❤️ Światełka mej wiernej miłości i nadziei***❤️ Zapalam Tobie Synku Ukochany*******❤️ I ślę do krainy wielkiej radości********❤️ ................❤️❤​​️❤️❤️❤️❤️❤️****❤️ Twoja mama❤️ i tata❤️

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
______________ █________________ ______________X✿​X__​_____________ ______________X♥​X__​_____________ __________O__X(Ѽ)​X_​_O___________ __________█_X*X✿X*​X​_█___________ __________XX♥X(Ѽ)X♥​​XX__________ ______O__XX♥X✿X*XX♥​​X*__O_______ ______█_XX(Ѽ)X*X♥XX✿​​XX_█_______ ______X*XX♥XX✿X(Ѽ)​X​XX*XXX_______ ___O__♥XXX✿XX♥XXXX✿​​XXX*XXX__O___ ___█_XX(Ѽ)♥X✿X(Ѽ)XX♥​​X✿X*XX_█___ ___XX✿XXX*XXXX✿XXXX(​​Ѽ)XX✿XX___ ___XX(Ѽ)XX✿X♥X(Ѽ)​XX​XX✿X(Ѽ)XX___ _____________XXXXX__​____________ _____________XXXXX__​____________ _____________XXXXX__​____________ _________XXXXXXXXXXX​XX_________ Robercie ta choinka to dla Ciebie... Kiedyś radość zawsze była... Dzisiaj smutek i wspomnienia... Kocham Ciebie całym sercem... Oraz tęsknię i zawsze tak będzie... Światełko wigilijne zapalam ******* To już 15 -ta wigilia ,bez Ciebie******* Synku Ukochany********•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•**•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•* Twoja mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩ *SYNKU UKOCHANY* Smutny 178-mc bez Ciebie... Tyle bólu ,żalu,tęsknoty i łez... Dlaczego to Ciebie spotkało...? Robercie Ty powinieneś Żyć !!! Brakuje mi Ciebie... A wspomnienia to za mało...! Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Ślę do Ciebie mój Aniołku ******* Do lepszego świata wiecznej radości******* Kochałam,Kocham i Kochać będę :( :( ۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩ *ROBERCIE UKOCHANY* Twoja mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
❤️✿❤️✿❤️✿❤️✿❤️✿❤️ ***SYNKU UKOCHANY*** „W daleką podróż zabrał Cię Bóg. Jedną nadzieję nam dając, Że kiedyś przekroczą ten Niebios próg Ci, którzy tutaj w bólu zostali…” Robercie światełka pełne miłości i nadziei******* Tobie Synka zapalam***tam gdzie teraz Jesteś** ❤️✿❤️✿❤️✿❤️✿❤️✿❤️ ***SYNKU UKOCHANY*** Twoja na zawsze mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞ *SYNKU UKOCHANY* Robercie trzecia niedziela Adwentu... I Dzień palenia świec, za Dzieci utracone******* Jednym z nich Jesteś Ty******* Nie dane mi było cieszyć się Tobą******* Pozostał ból,żal,tęsknota i łzy ******* Robercie dla Ciebie zapalam światełka******* Mej wiernej miłości i nadziei... I ślę tam daleko...gdzie teraz Jesteś******* ✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞ *KOCHAM I PŁACZĘ************ Twoja mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞ *SYNKU UKOCHANY* Robercie zapalam*** Piątkowe światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Tobie Ukochany Synku ******* Śpij mój Aniołku ******* Tak mi smutno ******* ✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞ *** K.C.S.C.S.*** Twoja na zawsze mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ *SYNKU UKOCHANY* Odszedłeś z tego świata... Ale nigdy nie pozwolę Tobie... Opuścić mego serca... Kocham Ciebie Robercie...i zawsze tak będzie... Wirtualne pełne mej miłości i nadziei******* Światełka zapalam i ślę do Ciebie***tam daleko******* Pokój Twej Duszy ******* ♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ *SYNKU UKOCHANY* Twoja mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
☘️ ☀️**☘️ ☀️**☘️ * ROBERCIE * W pierwszą niedzielę Adwentu... Zapalam Tobie Syneczku ******* Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Śpij moje serce Ukochane ******* ☘️ ☀️**☘️ ☀️**☘️ * ROBERCIE * Twoja mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
****❤️*❤️*❤️*❤️*❤️**​​** ** SYNKU UKOCHANY ** „Odchodząc***** Zabrałeś moją miłość ze sobą... Twoja pozostała ze mną na zawsze” Kocham i bardzo tęsknię za Tobą Robercie******* Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Zapalam Tobie mój Ukochany ******* ****❤️*❤️*❤️*❤️*❤️**​​** * TO JEST WEGETACJA * Twoja mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩ *SYNKU UKOCHANY* Robercie...​niedziel​a...20.11.​2022 rok... Smutna niedziela...to już 177-miesiąc... Kiedy mnie Opuściłeś...nas Opuściłeś... Tak mi smutno i serce ciągle krwawi... Dlaczego tak się stało...DLACZEGO TY ? SYNKU, to nie ta kolejność ...! Tylko mogę zapalać światełka mej miłości i nadziei******* I żyć pięknymi wspomnieniami******* A także przeglądać albumy z Twoimi fotkami... To wszystko za mało Robercie...:( :( Kocham Ciebie z każdym dniem więcej...:( :( ۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩ ***** K.C.S.C.S ***** Twoja na zawsze mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ **SYNKU UKOCHANY** Robercie dni mijają szybko... Tylko wspomnienia i ból pozostają... Otrzyj me łzy tęsknoty...i proszę wróć do mamy... Światełka mej wiernej miłości i nadziei... Ślę do serca Twego ...mój Robercie Ukochany... ♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ **SYNKU UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ *SYNKU UKOCHANY* Wieczorne światełka zapalam******* Dla Ciebie Robercie Ukochany ******* Śpij mój Aniołku w tym lepszym Świecie******* ♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ * PAMIĘTAM * Twoja mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
❤️*❤️*♨️*♨️*♨️*❤️*❤️ *** SYNKU UKOCHANY *** DZIEŃ ZADUSZNY ******* To dzień modlitwy , wspomnień i marzeń..... Robercie to jest Twój Dzień ! A ja z nadzieją i miłością... Zapalam Tobie Ukochany******* Światełka promyków i tęsknoty za Tobą ******* Robercie mój ANIOŁKU na zawsze ******* ❤️*❤️*♨️*♨️*♨️*❤️*❤️ *MOJE SERCE KRWAWI* Twoja mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
❤️*❤️*♨️*♨️*♨️*❤️*❤️ *** SYNKU UKOCHANY *** Tak trudno na świecie żyć... Gdy serce dziecka przestaje Bić... Odszedłeś o całe Życie za wcześnie******* Mój żal jest bezmierny... Cicha łza się sączy... Przestanie wtedy, gdy ,Bóg nas Złączy... Robercie w ten smutny dzień*** Wszystkich Świętych******* Światełka pełne miłości i nadziei❤️*******❤️ Ślę do Ciebie Aniołku w Niebie❤️*******❤️ Kochać Ciebie będę zawsze ❤️*******❤️ ❤️*❤️*♨️*♨️*♨️*❤️*❤️ *RADUJ SIĘ ROBERCIE* Twoja na zawsze mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩ *SYNKU UKOCHANY* Mój Robercie... Każdego 20-go, tak zaczynam pisać... I wspominać,że dzisiaj kolejny 176 - miesiąc******* Kiedy nas nagle Opuściłeś ******* Nie dane mi było Ciebie pożegnać******* A dzisiaj pozostały wspomnienia, żal , ból i łzy******* Robercie Ukochany ...DLACZEGO TY ? DLACZEGO ?... Światełka otulone mą miłością i nadzieją ******* Tobie Robercie zapalam ******* Śpij i Śnij w tym lepszym Świecie ******* ۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩ *SYNKU UKOCHANY* Twoja na zawsze mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞ *SYNKU UKOCHANY* Słoneczne popołudnie ... A Ty Robercie w tej zimnej mogile... Tak mi smutno bez Ciebie... I tęsknię ogromnie... Zapalam światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Tobie Syneczku Ukochany ******* Moje serce jest Twoim sercem...K.C.S.C.S..​​.. ✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞ *SYNKU UKOCHANY* Twoja mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ *SYNKU UKOCHANY* Jesień zapłakana deszczem... I moje smutne oczy...okryte łzami ... Tak mi ciężko Robercie...Ty widzisz wszystko... Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Tobie posyłam ...tam daleko...******* Gdzie teraz Jesteś ******* Kocham Ciebie Mój Aniołku na zawsze ******* ♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ *SYNKU UKOCHANY* Twoja mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
+❤️+♨️+❤+❤️+♨️+ **SYNKU UKOCHANY** Nie mogłam wczoraj zapalić światełek... Ty wiesz dlaczego...ale bardzo dziękuję... Że znowu Byłeś ze mną...Robuniu Kochany... Światełka mej wiernej miłości i nadziei ******* Ślę do Ciebie mój Aniołku******* tam daleko*** Kocham i modlę się o spokój Twej Duszy ******* +❤️+♨️+❤+❤️+♨️+ **SYNKU UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


3yrs

End of content

No more pages to load