Wszystko
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.12.2011
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.12.2011
Express Bydgoski
„Wszystko przemija tak chce przeznaczenie. Zostaje tylko pamięć i wspomnienie. Życie nie jest lepsze, ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne.”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 13 grudnia 2011 r. zasnęła w Bogu nasza kochana Babcia, Prababcia i Teściowa
śp.
Maria Sadokierska
z domu Pieczka
lat 86
Pogrzeb odbędzie się dnia 17 grudnia 2011 r. (sobota) o godz. 13.45 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej.
W smutku pogrążona
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia