Ja Jestem
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.02.2009
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.02.2009
Nowosci
"Ja Jestem Zmartwychwstanie i Życie,
Kto we Mnie wierzy, nie umrze na wieki"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 11.02.2009 r. zmarła opatrzona Sakramentami Świętymi nasza kochana Mama, Siostra, Teściowa, Babcia, Prababcia i Ciocia
ś.p. MARIA WIĘCŁAWSKA
lat 82
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 14 lutego 2009 roku o godz. 11.15 pożegnaniem Zmarłej w Domu Pogrzebowym "SOTOR" przy ul. Poznańskiej 6/8.
O godzinie 12.00 nastąpi wyprowadzenie i przejazd do kościoła p.w. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny przy ul. Hallera, gdzie zostanie odprawiona Msza Święta żałobna. Po Mszy Św. ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul. Wybickiego).
Pogrążeni w smutku
SYNOWIE Z RODZINĄ
Bus zostanie podstawiony po Mszy Św. przy kościele na ul. Hallera.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia