Stefan Miedziński

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.04.2010
Gazeta Lubuska

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 24 kwietnia 2010 roku po długiej i ciężkiej chorobie odszedł od nas mój kochany MĄŻ, nasz TATUŚ, DZIADEK i TEŚĆ śp. STEFAN MIEDZIŃSKI Pogrzeb odbędzie się we wtorek 27 kwietnia 2010 roku o godzinie 8.40 na cmentarzu komunalnym w Zielonej Górze przy ul. Wrocławskiej (NOWY) Pogrążona w żałobie Rodzina

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Wiesław Zielinski


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>WYRAZY NAJSERDECZNIEJSZEGO WSPÓŁCZUCIA</p> <p>W dniu 24 kwietnia 2010 roku, gdy z Polski i Rzeszowa wylatywałem do Anglii, zmarł jak się dopiero dowiedziałem, szlachetny Człowiek jakim był dr STEFAN MIEDZIŃSKI. Gościł w 2007 roku jako wykładowca w Rzeszowie na Międzynarodowej Sesji "Literatura Kresów Polski, Słowacji i Ukrainy" podczas której prezentował i mówił między innymi o najwartościowszych zbiorach Biblioteki Narodowej. Był przykładem człowieka niezwykle życzliwego dla innych i oddanego Literaturze.</p> <p>Rodzinie, a przede wszystkim Szanownej Pani KRYSTINIE MIEDZIŃSKIEJ oraz tym pracownikom BN, którzy go znali i szanowali, przesyłam spóźnione (dopiero teraz w lipcu dowiedziałem się o Jego śmierci), ale głębokie wyraz współczucia.</p> <p>Pamięć o dr STEFANIE MIEDZIŃSKIM pozostanie na zawsze w moim serce oraz w Rzeszowie, gdzie przez lata był dyrektorem Garnizonowego Klubu Oficerskiego, a także w środowisku literackim miasta i Podkarpacia.</p> <p>Z szacunkiem</p> <p>Wiesław Zieiński</p> <p>były prezes ZLP Oddziału w Rzeszowie</p> <p>literat i dziennikarz</p>


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Jarka K


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Martyna


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Barbara


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Teresa U.


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Anna Jarczyńska


16 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia