Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.03.2010
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.03.2010
Express Bydgoski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 22 marca 2010 r. odeszła moja ukochana Żona, nasza najukochańsza Mamusia, Teściowa i Babcia
śp.
ELŻBIETA LUDWICZAK
lat 60
Pogrzeb poprzedzony mszą św. żałobną odbędzie się dnia 25 marca 2010 r. o godz. 14.00 na cmentarzu parafialnym w Cielu
Pogrążona w smutku Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia