Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.01.2011
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.01.2011
Express Bydgoski
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej Uczennicy z kl. IId Gimnazjum
OLI SZUBIŃSKIEJ
Rodzicom, Państwu
LUCYNIE i KRZYSZTOFOWI
oraz Rodzeństwu
wyrazy głębokiego współczucia
z powodu śmierci
Córki i Siostry
składają:
Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Uczniowie Gimnazjum nr 2 w Bydgoszczy
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia