Smutno na
This was published in the following publications on 11.08.2009:
Nowosci
This was published in the following publications on 11.08.2009:
Nowosci
"Smutno nam bez Ciebie żyć,
Gdy Twoje serce przestało bić"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 8 sierpnia 2009 r. zmarła nagle Nasza Kochana Mama, Teściowa, Babcia, Prababcia, Siostra, Ciocia i Szwagierka
ś.p. Pelagia Wlaźlak
lat 74
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 12 sierpnia 2009 r. o godz. 9.15 pożegnaniem Zmarłej w kaplicy przy kościele p.w. Św. Antoniego na Wrzosach.
O godz. 10.00 w kościele zostanie odprawiona msza św. żałobna.
Po mszy św. ceremonia pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu parafialnym przy ul. Owsianej.
Autokar zostanie podstawiony przy kościele po mszy św.
Porążona w smutku
Rodzina
End of content
No more pages to load