Odszedłeś
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.03.2010
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.03.2010
Nowosci
"Odszedłeś cicho i bez pożegnania,
jak Ktoś, Kto nie chce swym odejściem smucić,
jak Ktoś, Kto wierzy w chwili rozstania,
że ma niebawem z dobrą wieścią wrócić"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 22 marca 2010 roku zmarł nagle mój kochany Mąż, Tata i Dziadek
s.p. Edward Orczykowski
lat 72
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w czwartek, 25 marca 2010 roku o godz. 11.15 pożegnaniem Zmarłego w dolnym kościele p.w. Św. M.M.Kolbego na Skarpie.
O godz. 12.00 w górnym kościele p.w. Św. M.M.Kolbego zostanie odprawiona Msza Święta żałobna.
Po Mszy Świętej ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul. Wybickiego).
Pogrążona w smutku
Żona z Rodziną
Bus zostanie podstawiony po Mszy Św. przy kościele p.w. M.M.Kolbego na Skarpie.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia