Złote ser
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.03.2010
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.03.2010
Express Bydgoski
„Złote serce miałaś, od życia dużo nie chciałaś, ale zawsze z czułością o nas dbałaś i tak gorąco nas kochałaś”
Z sercem pełnym bólu zawiadamiamy, że dnia 21.03.2010r. zasnęła w Bogu moja kochana Siostra, nasza droga Ciocia i Szwagierka
Ś.p. Wiesława Kasak lat 58
z domu Skiba
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 24.03.2010 r. o godz. 13.00 w kościele parafialnym w Ostromecku.
Pogrzeb odbędzie się po mszy na cmentarzu parafialnym w Ostromecku.
W smutku pogrążona Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia