Nie umier
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.11.2011
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.11.2011
Express Bydgoski
"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych ..."
Wszystkim,
którzy pożegnali po raz ostatni mego ukochanego Syna
śp.
MICHAŁA B. NOWAKOWSKIEGO
składam serdeczne wyrazy wdzięczności i podziękowań.
Dziękuję Ks. Kanonikowi Ryszardowi Pruczkowskiemu, Ks. z Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz Wszystkim Przyjaciołom, Koleżankom, Kolegom i Znajomym Michała, tym którzy dzielili z Nim Jego pasje, byli na dobre i złe, oraz osobom które były dla Niego "ważne". Nie wymieniając z imienia i nazwiska, żeby nikogo nie pominąć- z Warszawy, Krakowa, Płocka i rodzinnej Bydgoszczy- z serca za pożegnanie Syna dziękuję.
Dziękuję Rodzinie, moim Przyjaciołom, Znajomym i Sąsiadom za wsparcie, pomoc, za bycie razem z nami, za kwiaty i modlitwę
Mama
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia