Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.08.2010
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.08.2010
Express Bydgoski
Z głębokim żalem żegnamy zmarłą 18 sierpnia 2010r.
Elżbietę Przybył
naszą długoletnią pracownicę
W zmarłej straciliśmy dobrą koleżankę, życzliwą i ofiarną, cieszącą się dużym autorytetem i zaufaniem, pielęgniarkę o wysokiej etyce zawodowej, oddaną pacjentom i współpracownikom.
Rodzinie zmarłej serdeczne wyrazy współczucia składają
Zarząd, Rada Nadzorcza i pracownicy SPLS „Sanitas”
Pogrzeb odbędzie się 21 sierpnia 2010 r. o godz. 1030 na Cmentarzu Parafialnym na Siernieczku przy ul. Kaplicznej 1
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia