Żyłaś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.08.2009
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.08.2009
Nowosci
„Żyłaś dla nas i dla innych,
Kochaliśmy Cię wszyscy”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 13 sierpnia 2009 roku w spokoju i ciszy odeszła do Pana, opatrzona Sakramentami Świętymi nasza kochana Mamusia, Teściowa, Babcia, Prababcia, Bratowa i Ciocia
ś.p.
Czesława Wiwatowska
z domu Olszewska
lat 97
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 17 sierpnia 2009 roku o godz. 9.15 pożegnaniem Zmarłej w dolnym kościele p.w. Św.M.M.Kolbego na Skarpie.
O godz. 10.00 nastąpi wyprowadzenie i przejazd do kościoła p.w. Błogosławionej Marii Karłowskiej, gdzie zostanie odprawiona Msza Święta żałobna.
Po Mszy Św. ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Antczaka (od parkingu).
Pogrążona w smutku
Rodzina
Bus zostanie podstawiony o godz. 10.00 przy kościele p.w. Św. M.M.Kolbego na Skarpie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia