Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.07.2009
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.07.2009
Express Bydgoski
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
kol. Felicji Gil
naszej długoletniej pracownicy
W zmarłej straciliśmy dobrą koleżankę, życzliwą i ofiarną, oddaną pacjentom i współpracownikom, cieszącą się dużym autorytetem i zaufaniem.
Zarząd, Rada Nadzorcza i pracownicy SPLS "Sanitas"
Pogrzeb odbędzie się 18 lipca 2009 r. o godz. 1300 na Cmentarzu Parafialnym Najświętszego Serca Pana Jezusa, ul. Ludwikowo 2.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia