Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.11.2009
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.11.2009
Nowosci
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 12 listopada odszedł, spokojnie i z pokorą przyjmując cierpienie postępującej przez wiele lat choroby
Śp. Edmund Kamiński
mój kochany Mąż, nasz Tatuś i Dziadziuś.
Na zawsze pozostanie w pamięci najbliższych i wielu przyjaciół jako człowiek wielkiego serca i mistrz sztuki drukarskiej.
Ceremonia pogrzebowa odbędzie się dnia 19 listopada 2009 r. na cmentarzu parafialnym przy ul. Gałczyńskiego poprzedzona mszą św. żałobną w kościele p.w. Michała Archanioła przy ul. Rybaki o godz. 11.00.
Pogrążona w smutku
Żona z Rodziną
Autokar będzie podstawiony przy Kościele.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia